Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy hete vagyok homeopátiás...

Egy hete vagyok homeopátiás kezelés alatt, a tüneteim azonban felerősödtek! Ez természetes?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltak ilyen erősek a tüneteim, egyikük pl ekcéma... Egy hete szedem őket, és azóta... Ez természetes? Először felerősödik, utána jön a "nyugalom"?


Alaposan kikérdezett, szóval szerintem a gyógyszerek jól vannak kiválogatva.


2011. jún. 14. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ez valószínűleg azt jelenti, jól választotta meg az orvos a kis bogyókat. Tapasztalatból mondom, hogy az elején a tünetek erősebbek, aztán pedig csökken, akár meg is szűnik. Tudomásom szerint káros hatása nincs a bogyóknak, úgy hogy szedheted nyugodtan.
2011. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meginthulyevagy válasza:
42%
Ajánlom figyelmedbe a southpark 4. évadjának 7. részét. A címe: Cherokee haj tamponok
2011. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Mivel alapos kikérdezést említesz, feltételezem, hogy alkati szert írt a homeopata szakorvos, ez esetben NAGYON MAGAS POTENCIÁLRÓL van szó. Erről nincs tapasztalatom, de nem tartom kizártnak a kezdeti átmeneti tüneterősödést.


Érdemben annyiból tudok hozzászólni, hogy az eseti (házilagos) alkalmazása esetén -amikor legfeljebb 30CH / C30-ast alkalmazz a paciens saját magán- máshogy kell viszonyulni több szempontból az alkalmazáshoz, és részben más a lefolyása, pl. házi használat során max 30CH potenciállal (legyen az akut, vagy krónikus probléma) ha felerősödik a tünet , az esetben pont hogy szert váltani tanácsos; egyébként ilyenkor sem történik baj, csupán felesleges irányban kapott stimulálást (ingerlést) az immunrendszer. Ilyen esetben nem szabad a házilag alkalmazott szerből többet beadni (nem szabad ugyanabból új golyócskákat elszopogatni, ha globulus kiszerelésről van szó), és magától elmúlnak a tünetek, egy órán belül, vagy néhány óra alatt, de az illóolajok -pl. mentol, mentolos fogkrém, vagy rágó- semlegesítenek bármilyen homeós szer hatást azonnal.


Hangsúlyozom, nem a te jelen esetedre írtam ezt!! Hanem hogy nagyobb rálátásod legyen, ha esetleg házilagosan még nem alkalmaztál homeós szert, lásd valamilyen szinten a részleges különbséget a kettő között! :) Ha képben vagy a házilagossal, akkor vedd tárgytalannak beírásom. A te eseted valszeg alkati kezelés, és ha szakemberről van szó, nagy eséllyel bízhatsz benne, hogy megfelelő szert választott neked MINT ALKATI szer.

2011. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!