Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Krónikus több éve tartó...

Krónikus több éve tartó fülzúgás kezelésében bevált már valamilyen természetgyógyászati készítmény?

Figyelt kérdés

Már túl vagyok a gyógyszeres kezelésen,jó pár fül-orr gégésznen, infúzión,akupunktúrán,csontkovácson,talp masszázson,biorezonanciás kivizsgáláson de az ég világon semmi nem használt.

Már nagyon ki vagyok mert mostanában rosszabbodott, már a bal fülemre nagyon rosszul hallok és a zúgás mellé még a fülem is állandóan be van dugulva. Tud esetleg valaki bármit javasolni, hogy mit tehetnék még?


2011. jún. 15. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Fülzúgás kialakulhat megterhelés következtében is, ha úgy gondolod hogy túl megterhelő dolgot végzel, próbálj meg pihenni. TV-ben reklámozták/zák a Bilobil-t, szerintem éredemes kipróbálni ;)
2011. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!