Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van egy zsircsomó a fejemen....

Van egy zsircsomó a fejemen. Operáció nélkül el lehet távolitani ugyértem maszirozás vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Születésem óta megvan nem nő,semmi baj vele akkora mint egy mogyoró,csak nagyon lerondit!
2009. márc. 24. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet csak műtéttel.
2009. márc. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vállald az ambuláns műtétet. Két hét alatt el is fogod az egészet felejteni. Nem fáj, kb. fél óra alatt megvan, és hamar gyógyul. De mindenképp most érdemes még tavasszal, nyáron nem is csinálnak ilyet.
2009. márc. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak műtéttel lehet eltávolítani. Nekem is volt pont a fejem tetején, évekig. Nem nőtt nagyobbra , nem fájt, csak ott volt. Mivel szeretem ha rövid a hajam /fiú vok/, elléggé látható volt. Sőt a fodrászom is többször felhívta a figyelmemet, hogy műtessem le, mert ő tudta hogy hol van, vigyázott is rá, de ha netán máshova megyek, másik fodrászhoz, aki nem tudja és nem szólok neki, akkor bele is sérthet akár ollóval, akár géppel. Úgyhogy vettem a bátorságot és elmentem a körzeti orvoshoz, aki továbküldött sebészetre, de előtte időpontot kellet kérni, ami nekem nagyon nem volt OK. Visszamentem a körzeti orvoshoz, elmondtam neki és megkérdeztem, hogy nem-e tudna ajánlani valami ismerősét privát alapon. Rendes volt, lerendezte úgy hogy megadta a pontos "diagnózist" úgyhogy már konkrét eredménnyel mentem.Ott elmondták hogy mit fognak csinálni, hát eléggé be voltam parázva. Át kellet öltözni egy ilyen átlátszós zöld köntösszerűségbe, majd levágta a hajat kb. 20 Ft-os nagyságban, kaptam érzéstelenítő injekciót, de nem a púpba, hanem a környékére. Szinte nem is éreztem a szúrást.Nem kellet várakozni a hatásra, mint a fogorvosnál, mindjárt nekilátott.Az egész kb 15 percig tartott, a végén nem kötözte be, meg g sztem nem is nagyon lehetett, hanem amikor varrta össze, akkor a két öltés közé hozzávart egy géztampont, úgyhogy nem is nagyon látszott a külvilág számára:-) Pár nap múlva mentem varratszedésre, de előtte már kicsit piszkálgattam, mozgattam a kötést, mert féltem attól, hogy beleragad és majd fájni fog ha leszedi. de nem így volt, szépen lejött, befújta vmi sprayvel és mehettem a dolgomra.

Ne félj, csak javasolni tudom hogy szedesd le, el nem fog múlni magától, és jobb a bajt megelőzni.

2009. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!