Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A cisztát el lehet nem műtéti...

A cisztát el lehet nem műtéti úton távolítani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van, hogy felszívódik magától.
2010. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lézerrel is le tudják szívni modernebb klinikákon, vagy meddőségi intézetekben. (Pl. Kaáli)
2010. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha belül van? Tehát nem lehet hozzáférni?
2010. márc. 11. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éves koromban eltávolítottak 3 db cisztát a méhemről!Elég rosszul voltam tőlük,magas láz és hányás valamint a vérképem nagyon rossz volt!A fehérvérsejtszámom az egekig ért,megmütöttek 3 kis pont látszott sé 5 nap múlva elhagyhattam a kórházat!
2010. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

17:55


Kösz a választ! Neked műtötték?

2010. márc. 11. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol van... Nekem a petefészkemben volt egy nagy, és nem akart felszívódni. Adtak egy erős fogamzásgátlót, és hála neki felszívódott magától, nem kellett műteni :)
2010. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

17.55-ös vagyok!Igen engem megmütöttek(1991.-ben) de azért mert panaszt okozott!Azóta tudom,hogy van amelyik ciszta magától felszívódik és ezek vannak többségben!Attól is függ,hogy hol helyezkedik el!Moyt is van cisztám a méhemen kb 2 cm.nagyságú(echomentes),azt tanácsolta a nőgyógyászom,hogy félévente ellenőriztessem!nem okoz panaszt!A nagymamámnak 20 éve van a veséjén cisztája(5 db),és nem okoz neki panaszt NEM mütötték!!

Neked hol van?

2010. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A nyak és a gerinc között... :S Ezért nem lehet műteni, és ezért kérdezem. És igen, okoz panaszt.
2010. márc. 12. 14:49
 9/12 anonim válasza:
alternatív gyógyászattal próbálkozz, azon belül a **val. nekem melldaganat szívódott fel így. hatásos, hidd el megéri

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Van vízciszta és vérciszta, és olyan is amiben genny van. A vízciszta az ami elszokott magától pukkanni, de az esetek 90 %-ban visszanő. Ha a vér vagy gennyciszta elpukkanna akkor nagyon nagy lenne a baj. Ezért a ciszta nagysága és helye dönti el,hogy lepungálják vagy operálják.Az én véleményem szerint a műtét a tökéletes megoldás,hisz a lepungált ciszta is általában visszanő!
2010. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!