Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » IRenew karkötő, ez most...

IRenew karkötő, ez most valami vicc?

Figyelt kérdés

én tényleg nem hiszem el, hogy vannak olyan emberek akik beveszik, hogy egy sima gumi karkötőtől erősebbek, fittebbek és kitudja még mienebbek leszenk...


csak én vagyok így vele? esetleg vélemény aki megvette vagy valamI?


2011. jún. 23. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

ez az amiben mágnes van?

A mágnesnek vannak pozitív hatásai, a csuklón megfelelő helyre téve. Egy ilyen kezelés tényleg gyógyító hatású.

Ha megveszed a karkötőt, és éppen jó helyre teszed, akkor használ, egyébként csak hülyeség szerintem.

2011. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj...én pont ma láttam a tv-ben valami csodatévő piramist :D

Röhögtem rajta egy percig majd sírhatnékom volt, ezért elkapcsoltam (pontosabban kikapcsoltam) a tv-t

2011. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sbs forza balance van, és mamám február óta nem szedi a gyógyszereit, és minden értéke jó...
2011. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
92%
Lehet azért, mert nem szedi a gyógyszereket... :D
2011. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert cukorbeteg, és ízületes...normál esetben, mikor ne eszi a gyógyszereit, fájdalmai vannak, és rosszul van...de február óta semmi.
2011. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem csak placebó, de mind1 a lényeg hogy hisz benne és jól van :D hát nem tom, én 8 ezret nem fizetnék ki ilyenért... veszek egy mágnest aztán magamra kötöm
2011. jún. 23. 17:27
 7/7 anonim válasza:

utolsó

csak vigyázz hová kötöd :))

2011. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!