Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hatásos az ezustkolloid?

Hatásos az ezustkolloid?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 homo ludensz ***** válasza:
Elolvastam a belinkelt cikket is. Amit én tudok róla: a római légiókban is fel felütötte fejét a fertőző betegség.A tisztek körében elvétve,nos mindenki a higiéniára gondolna s ez részben igaz is. Az akkori csapatorvosok azért elgondolkodtak és az alábbi tünt fel nekik: sokszor a csata hevét botoshordók fenekének kiütésével hűtötték. A legénység réz vagy egyéb sisakból itta,míg a tisztek az ezüst sisakot tartották oda. A lakomákon szintén,ónkupából ivott a legénység s ezüst serlegekből a tisztek,főtisztek. A bor savassága kioldott némi ezüstöt és ez valóban bizonyos vírusokat elpusztított. Ma céltudatosa electrokémiai úton állítják elő a cseppeket.
2011. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak elrettentés volt a cikk, hogy azért ne igyál nagy mennyiségben. fogalmam sincs, hogy kis mennyiségben mennyire jó, de nagy mennyiségben ezt okozza.
2011. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 homo ludensz ***** válasza:
Jó pár éve nálunk is kapható ilyen kis házi használatra való készülék amivel egy porárnyi cseppet lehet készíteni amit nem töményen fogyasztunk. Akkora mint egy tv.-távirányító és 9v-os elemmel működik,adnak hozzá nagy tisztaságú ezüst csíkot is induláskor.
2011. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hatásos, én szoktam inni, persze nem nyakra-főre, de pl ha érzem, hogy torokgyuszim lesz vagy pl felfázom egy kicsit, ezt iszom antibiotikum helyett. és mindig segít. immunerősítésre napi 1 kiskanál, ha valami gondom van akkor 2-3szor egy kiskanál. Szerintem jó, csak a szkeptikusok erre is rászálltak :D
2011. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyan adagoljam az ezustkolloidot hosszabb ido ota fennállo fertozés esetén?Mennyit lehet max egy nap meginni belole?
2011. jún. 26. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem napi 3szor egy teáskanállal
2011. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszzonom a választokat.
2011. jún. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!