Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hízókúrát úgy is lehet, hogy...

Hízókúrát úgy is lehet, hogy közben egészséges ételekkel étkezni és úgy hízni vagy nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Mert nem akarok zsíros undorító kolbászt meg ilyeneket megenni mert egy az, hogy nem is szeretem ezeket, leginkább a hányinger kerülget. Felvágottat sem eszek csak ebédet meg ha van itthon akkor tojást, vagy megint ebédet. Nem eszek túl sokat, de félek, hogy lefogok fogyni. S:

Hogyan lehetne hízni, hogy legalább 45-48 kg legyek?

A baj az, hogy narancsbőrre hajlamos vagyok még mindig van rajtam és mivel tudom, hogy (mivel anyum is az, narancsbőrös) ha nem figyelek rá akkor durvább lehet a helyzet, ezért sem szeretnék túlzott zsíros ételeket fogyasztani.


De akkor mivel lehetne hízni ami egészséges és nincs tele zsírral meg olajjal, és amivel nem növelem a narancsbőrt?

Tudom, hogy zsír kéne hozzá, hogy hízzak meg többször is kéne ennem. De hogy? Mit csináljak?


Köszi a válaszokat.


2011. júl. 1. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy,hogy nem zsírban hízol,hanem izomtömegben.

Az a neve tömegnövelő étrend.

Persze csak úgy lesz hatásos,ha rendszeresen sportolsz mellette.

Egyébként meg magadról semmit nem írtál,uh nincs miből kiindulni,viszonyítani.

2011. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért magamról mit írjak pl?
2011. júl. 2. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél sovány husokat, májat. Desszertnek egy tál túrót mézzel, vaníliáscukorral összekeverve. Gyümölcsjoghurtot, sajtokat, olajos magvakat. Műzlit tejben, pudingot gyümölccsel, vagy öntettel, madártejet.
2011. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a béres csepp és a svéd csepp immunerősítő is és étvágynövelő is. esetleg próbáld ki vmlyiket. Én svéd cseppet szoktam, de tudd, hogy alkoholtartalmú (nem vészes)
2011. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!