Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az baj, ha a szempilláimat...

Az baj, ha a szempilláimat bekenve ricinus olajjal, és az a szempilláimról lekenődik a szemeim alá, szóval ettől lehet valami baja a bőrömnek?

Figyelt kérdés

:-S

Mert sajnos mindig lekenődik.


2011. júl. 6. 22:43
 1/7 anonim válasza:

nemhiszem. :)

nekem is lekenődik, és semmi baja a bőrömnek. :D

2011. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, a ricinusolaj nem árt. Hashajtóként is használják. :)
2011. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én eddig úgy vettem észre, hogy mintha sűrűsödött volna a szempillám :-)Sajnos kihullott a sok festéstől azt már abba is hagytam egy fél éve..


Remélem nem gond, ha fel/és le kenődik. De azért leszoktam törölni.

2011. júl. 6. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb, ha már olajat kensz a szemed alá.

Elég tömör olaj, hogy a pórusokat eltömítse, meg ne hagyja lélegezni, a szem bőre meg különösen érzékeny.

De ha csak kúraszerűen használod és nem évekig folyamatosan, akkor semmi hatását nem fogod tapasztalni, nyugi. :D

2011. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a szemem alá kenem , hanem a szempilláimra. Konkrétabban a szempilláim tövében, de menni szokott a végére is mármint a szempillák végére. és úgy kenődik le a bőrömre amit nem szeretnék de nem nagyon tudom megakadályozni.

Nem tudom meddig kell használni ameddig hat gondolom. Eddig csak negyedéig van sikere..Úgyhogy még használni fogom legalább 2 hétig.

2011. júl. 6. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
igen baj
2011. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

úgy imádom az ilyen válaszokat



És miért baj utolsó?:)

2011. júl. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!