Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ricinus olaj hajhullásra?...

Ricinus olaj hajhullásra? Érdemes megpróbálni? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg tényleg jó rá, egy keveset (1-2 kanálnyi) ricinus olajat kicsit melegíts fel gázon, utána dörzsöld a fejbőrödbe és hagyd rajta ameddig szeretnéd. Minél tovább van annál jobban fog hatni, persze nem azonnal. Én úgy csináltam (bár nem hajhullásra) hogy éjszakára bekentem, rá zacskót, arra rá sapkát hogy véletlenül se kenjek össze semmit.
2011. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mimedli válasza:

Én is ezt hallottam, lehet, hogy nem voltam elég kitartó, de nekem nem nőtt tőle a hajam !

Kicsit drágább, de legalább hatátsos: Varga hajcseppek.

2011. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A Varga hajcseppekről jót is rosszat is hallottam. Nem tudom melyiknek higgyek...

Van akinek nagyon bejött, van akinek egyáltalán nem.

2011. júl. 21. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Én használtam a ricinusolajat, nekem majdnem 5 cm-t nőtt a hajam 2-3 hónap alatt. Pedig nekem igen lassan nő. Amúgy szerintem ne gázon melegítsd, hanem forró víz alá teszed az üvegét egy percig hagyod folyatni, és kellemesen meleg lesz. Én csak ajánlani tudom.
2011. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bedörzsölést követően meddig kell rajta hagyni?
2011. júl. 24. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Hát volt olyan hogy 2-3 órát, de olyan is volt amikor reggel felkeltem bekentem vele rá a fólia, arra a törölköző, és majd este zuhanyzásnál mostam le.

Amikor így egész nap rajta volt, sokkal selymesebb lett.

2011. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Miért kell felmelegíteni?

2011. júl. 25. 07:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem nincs konkrét oka miért "kell", nem is muszáj de mivel elég tömény a melegtől hígabb lesz és egyszerűbb úgy bedörzsölni a fejbőrbe :)
2011. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm!
2011. júl. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!