Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megfázás? Klímától? Megoldás?

Megfázás? Klímától? Megoldás?

Figyelt kérdés
2 napja biciklivel mentem vásárolni. 35-öt megütötte a hőmérő higanyszála. Leizzadtam, az arcomon, hátamon a táska alatt, de még az üléshez préselődött fenekemnél is csurom víz voltam. Bementem a boltba, kb negyed órát töltöttem a klimatizált helyiségben. Délután már fájt a fejem, és másnap délutánig el sem múlt. Egyébként nagyon rosszul aludtam. Másnap délutánra elmúlt a fejfájás, de kezdett a torkom begyulladni. Úgy, hogy 2 éve kivettèk a mandulámat. A mai nap megint csak egy szenvedés volt, alig bírok nyelni :S 2 nap múlva megyek nyaralni, és szeretnékmeggyógyulni, egészségesen élvezni a pihenést. Gyógyszert nem szívesen szedek. Milyen alternatív gyógymódot ajánlanátok?
2011. júl. 11. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az Echinacea tartalmú kapszula+C-vitamin+meleg tea+torokbekötés kombó nagyon be szokott jönni. Bár nem tudom, hogy echinaceát honnan tudsz gyorsan szerezni (nekünk az Amwaytől van). És nem, ez nem reklám, hanem tapasztalat :)
2011. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) C-vitamint szedek és iszom a forró teát, meg nagyon sok folyadékot. Ma majdnem 3 liter megittam, de egyelőre nem látok javulást, sőt :S

valami fontosat pedig kihagytam a leírásból: fáj a nyakam, vállam, egészen a lapockámig. Olyan érzés, mintha felöntötték volna az üres zugokat zselével, majd pedig az megszilárdult volna. Olyan merev vagyok, egy tömbnek érzem az említett testrészeket. :S

2011. júl. 11. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!