Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek milyen alternatív...

Szerintetek milyen alternatív gyógymódok lehetségesek az epilepsziára?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vharga Gyógymód?
2011. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az epilepsziára nincsen alternatív gyógymód, sajnos.
2011. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ketogén diéta. Csak orvosi felügyelet mellett alkalmazható.


[link]

2011. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
biyovis-magneter, ez egy mágneses ágy, a megfelelő cd-t behelyzve olyan rezgéseket küld a szervezetnek, ami emlékezteti a sejteket, hogyan kell helyesen működni. ezáltal beindul az öngyógyítás... ha érdekel jelentkezz.
2011. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, érdekelne a mágnesterápia, bár úgy tudom, neurológiai panaszokra nem annyira jó, de azért egy bővebb tájékoztatót szívesen elfogadnék.

Utánanéztem a varga féle gombának is, abban is látok lehetőséget.

2011. júl. 15. 09:06
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Azért ez így elég tág fogalom. Milyen epilepszia típus?

Szerintem az orvos által előírt terápiába kéne több hitet fektetni. Az alternatív gyógymódok hívei felé pedig az a kérdést szeretném intézni, hogy milyen vizsgálatokkal, tanulmányokkal tudják alátámasztani az általuk állítottakat?

Mert anélkül elég hiteltelen az ilyen módon végzett "kezelés".


végzős orvostanhallgató

2011. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves végzős orvostanhallgató!


Teljesen megértelek, de ha gyerekkorod óta epilepsziás lennél, és már jártál volna fűnél fánál, mert ha 5 orvosom nem volt, akkor egy se, nagyon kevés olyan egymást követő hónap volt, amikor ne lettek volna rosszullétek, amiben az a pozitív, hogy csak éjszakaiak voltak.

Most a műtétet ajánlották, amitől elsírtam magam. Úgy gondolom, hogy ha kicsit utána nézek más dolgoknak is , akkor abban még nincs semmi.


Szerintem szerezz egy kis tapasztalatot, mert más az elmélet, mint a valóság. Tapasztalatból mondom, hogy az igazi tanulás csak a diplomaosztó után következik.

2011. júl. 18. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves orvostanhallgató, nézd meg a ketogén diétáról szóló angol nyelvű Wikipédia-cikket is, ott bővebben le van róla írva minden, a története is.
2011. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jaj, én nem a gombára gondoltam, hanem a Gyógymódra :P

[link]

2011. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Kedves orvostanos!


Sokan inkább fordulnak alternatív megoldáshoz, semmint a sok sz@rt szedjék. Úgy tudom a vérhigítókba patkányméreg van, mert ugyan az a hatóanyag. A patkány megzabálja a mérget és belső vérzésben meghal.

A kórházba szétvízhajtózzák az embereket, gyakran ok nélkül.

Egy temetkezési vállalkozótól hallottuk, hogy nyáron, amikor az orvosok szabadságra mennek, lényegesen vissza esik a forgalma, mint az év többi részében, mert nincs orvos, aki eltegye láb alól a beteget.

Nem mondom, kelletek, hogy megállapítsátok a betegséget (bár ennek is van pontosabb, jobb módja, mint amit az orvosok művelnek, lásd a Hévízi vak nő, aki talpról, minden előzetes faggatózás nélkül pontos kórképet mond), de olyan sok a kontár, hogy inkább az ember önmaga keres "kuruzslót".

Szóval inkább ne tanácsolj semmit.

2011. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!