Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az ilyen hegek mikor múlnak el?

Az ilyen hegek mikor múlnak el?

Figyelt kérdés
Egy ismerösöm 3-4éve felvágta az ereit,egyéb okokból,nem voltak mélyek a vágások. Semmi nyoma sincs a csuklóján,hogy ilyet tett volna annak idején. Ez hogy lehetséges?Olyan mintha meg sem történt volna. Pedig megtörtént,láttam annak idején a gyógyuló hegeket..Hogyan tudta így eltüntetni?
2011. júl. 29. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem volt mély akkor arra én is kíváncsi lennék. Nem azért mert vagdostam magam de a csuklómon van egy heg amiről ha faggatnak azt hiszik vagdostam magam. Jó lenne eltüntetni.. :S
2011. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.) Vannak erre már elég jó kenőcsök. Nekem, bár bárányhimlő hegeknél, de a contratubex sokat segített.


2.) Vannak olyan szerencsések, akiknek az ilyen hegek gyorsan és szinte nyom nélkül gyógyulnak.

2011. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mély a vágás, akkor eltűnik. Egy mély vágásnak örökre nyoma marad. Persze relatív, hogy mi mély. De ha ő magának vágta fel, akkor az nyilván nem volt mély vágás, mert akkora fájdalmat nem igazán képes az ember okozni magának.
2011. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De tényleg semmi nyoma sincs,még egy halvány csík sem.Hát akkor ő mázlista.Mert mikor én megkarcoltam magam,ott maradt egy heg szerűség és ez történt már 5éve.
2011. júl. 29. 13:55
 5/7 Gazdás válasza:
vannak olyan emberek, akiknek az ilyen hegek és vannak olyanok is, mint pl. én akinek még a macska karmolás is évekig ottmarad :)
2011. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
levágta a sebet.
2011. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akik nem akarnak meghalni, csak feltűnni (pl emósok amikor ez nagy dili volt), nem vágják fel az ereiket, hanem tűvel bekarcolják, és így hasonló kinézetű hegeket kapnak, amik viszont könnyebben gyógyulnak...
2011. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!