Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pattanások utáni hegek találha...

Pattanások utáni hegek találhatóak a hátamon. Milyen módjai volnának az eltüntetésének? Idővel úgy tudom, hogy elmúlnak, de a háton ez évek kérdése is lehet akár. Orvoshoz meg nem szívesen fordulnék.

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy szoláriumozás, napozás hámlasztja a hegeket. Valami infót tudna esetleg valaki? :)
2011. jún. 21. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
én vettem egy kütyűt, ami az arc, haj és narancsbőrre is jó, persze kellenek hozzá megfelelő hatóanyagok, nem olcsó, de szép lett tőle a hátam is hát még az arcom (azt is tisztítja) ha érdekel hívd: tel: 06-20-3834001
2011. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a napozással meg a szolizással mi a helyzet? Tényleg hámlasztják azok is a hegeket?
2011. jún. 27. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pont azt akartam javasolni, hogy ne napozz, hiszen egyenetlen alapszined van, kulonbozo korú bőr van rajtad. Pl. ha pattanas vagy seb van a bőrön, akkor is kerulendo a nap, mert lesul a regebbi bőr, az uj meg ott marad fehéren...


Esetleg luffa szivaccsal vagy igazi szivaccsal (állattal) dorzsolgesd meg furdeskor, az is serkenti a bőr megujulasat, es leszedi az elhalt részeket.

Tenlyeg elmulik, de évek alatt, és ne gyártsál kozben ujat...:)

2011. júl. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát én azt hallotam hogy a szolizástól elmulik ha elmész 3-4 alkalommal :)
2011. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes akkor szakmabelieket kerdezni errol, mielott nekivag egy modszernek.:) Kozvelemenykutatas...:)
2011. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő lézer tuti megoldás.
2013. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!