Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon tisztított petróleumot kapni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. júl. 31. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Repülőgéped van, vagy inni akarod?
2011. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem kellene, de gyógyítás céljából.
2011. júl. 31. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Régebben patikákban lehetett kapni sebbenzint. Elsősorban a leukoplaszt eltávolítására volt alkalmas, de például a bőrre került festékfoltokra is inkább az ajánlott, mint az ipari hígító.
2011. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd csak, ezt olvasd át: [link]
2011. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 homo ludensz ***** válasza:
62%
Azért majd ír le hogy mit akarsz gyógyítani vele.Most elmondom az én élményemet: emlékeztem rá hogy gyermekkoromban az öcsém gennyes manduláját hogyan kezelte szegény anyánk.Az ujjára tekert egy rongyot bepetróleumozta s kitörölte jó mélyen a torkát. Orvos akkoriban a padláson volt hiszen ennünk is alig volt a háború után. Sokkal később erre én is rákényszerültem sorkatonaként egy határ menti kis faluban.Gargarizáltam vele a riadólámpából az őrsön és elmúlt a csúnya mandula gyulladásom. Ezt mind én éltem át azért írtam le és vállalom érte a felelősséget. Tisztított petróleum? A tisztítatlant is jegyre adták.
2011. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ugye ma is háború van, meg éhínség?
2011. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bromkrezol ***** válasza:
Jó, hogy még van, aki ezt a petróleumos dolgot el tudja mesélni, azt hittem az elején, hogy a "Kincskereső kisködmönből" lesz az idézet. Ha nincs más, lehet ilyesmivel próbálkozni, de mérgező és a kuruzslás kategóriáját erőteljesen súrolja. Egyszer szereztem két liter analitikai tisztaságú petróleumot. Beüzemeltem pár régi viharlámpát és abban használtam el, mert teljesen szagtalan és nem kormoz, de ugyanúgy világít. Erre a célra tudom ajánlani.
2011. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 homo ludensz ***** válasza:

20.35-ös azért írtam le mert nem a legenda kategóriába tartozik ez az eset. Hála Istennek nincs háború,ne is legyen de hogy ma már olyan összkomfortossá váltunk én magam is,hogy megdermedve s értetlenül állnánk áramszünet,vízhiány vagy süket telefont tapasztalva.Az ennivalóról már nem is beszélve ha nem tegnapi de semmilyen kenyér nem lenne az üzletbe./egy sima katasztrófa/ Megtörténhet?


Kuruzslás kategória? Lehet. Régen a gyermeknek fájt a füle, megette a félig zöld gyümölcsöt vagy felakadt a kerítésen mászás közben bizony a mamának kellett valami megoldást találni a baj azonnali elhárítására. Egymástól tanulták el a kuruzslást.

2011. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Örülök, hogy leirtátok ezeket! :)
2011. aug. 4. 23:14
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Tavaly Ausztriabol hozattam, ott gyogyszertarban kaphato, kb masfel deci ara kb.13 Euro. Vegbelraknal segitett egyik ismerosomnek, mandulakra is jo. Csak ajanlani tudom. Ugy hat valahogy , hogy a bakteriumokat kiszaritja - azok nedves kozegben tudnak csak szaporodni.
2013. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!