Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pikkelysömörre mit tudtok...

Pikkelysömörre mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
pikkelysömörre milyen kenöcsőt,krémet vagy otthoni praktikát tudtok ajánlani ami gyors és hatásos még ha nem is mulassza el de legalább elhalványitja mig a strand szezon nem lesz.elég erősen lehet látni főleg a lábszáron.elöre is köszi a válaszokat.
2009. ápr. 9. 00:31
 1/5 anonim válasza:
100%
Gondolom voltál dokinál vele és felírta a szokásos kenőcsöt,ami nem nasznál. Nekem is van sajnos és mindent kipróbáltam már,de semmi sem vált be amit az orvos felírt,mert csak annyit sikerült a kenőcsnek teljesíteni,hogy felpuhította a beteg felszínt ,de semmi több. Utánajátram és rátaláltam egy szintén kenőcsre az a neve,hogy Dr,Michaels. Sajnos írtó drága mert 250 mg 14-15.000 forint. Van kisebb kiadásban is 6.000 forintért,de az nagyon kevés mennyiség. Sajnos megvenni nem mindig tudom ezt a drága kenőcsöt,pedig nagyon jó mert nekem visszahúzta teljesen és szépek voltak,alig látszódott valami,de ahogy írtam sajnos nincsen rá fedezet,így visszajön ha nem folyamatosan kenem. Gyógyszertárakban lehet kapni,de ha nincsen megkell rendeltetni velük. Van samponban is fejbőrre amit ajánlani tudok,az pedig Polytar AF zöld színű 150 ml gyógysampon. Az ára kb 1500 és 2000 forint körül van Ez is nagyon jó. Sajnos csak ennyit tudtam segíteni. Sok sikert és mielőbbi "gyógyulást"
2009. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem már 12 éve van ekcémám és tudom mit érez az ember amikor kiütései vannak.

Ez nem a reklám helye, de nekem most az aloa verás cuccok kezdik rendbehozni. Tény hogy nem olcsó, de belülről kell kezdeni a kezelést...

Amit tudok ajánlani, ha van ilyen ismerősöd rendelj tőle gélt amit inni kell reggelente és a propoliszos kenőcsöt. Nekem ezek jöttek be, de ha benne van a dologban ő biztosan okosabb dolgokat tud mondani.

2009. ápr. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kezelésre járok, úgy tűnik sikerrel. Pikkelysömöröm van(volt). A megoldás(semmi írjatok privátban, meg ilyesmi)

Bőrgyógyász, neotigason gyógyszer mindennap(ne törődj a mellékhatásokkal, pl szájsebesedés.), 4 hétig PUVA kezelés,+ oxolaren kapszula, a kezelés előtt 1 órával kettőt.4 hete csinálom, tünetmentessé lettem.

2009. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a pikkelysömör nem gyógyítható véglegesen, csak a tüneteket lehet kezelni valamennyire. Milyen szép is lenne, ha az a jó néhány orvos, akiket már véglegesen kikezeltek belőle, végre nyilvánosség elé lépne és elmesélné, hogy teljesen értelmetlen a bőrt gyilkolni különböző vackokkal. A baj a májban keresendő! Ez tipikusan a máj egy betegsége. Ha azt helyre állítod, akkor megszűnik a bőrőd elváltozása. És ne felejtsétek el, hogy a bőr nemcsak takaróanyag. Rajta keresztül is lélegzünk, illetve kiválasztás kiválasztás is történik a bőrön át. Ezért van az, hogy a máj, mint méregtelenítő szerv problámája a bőrön jelenik meg.
2009. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is ilyen beteg voltam, 1 éve tünetmentes féleség vagyok, jelenleg talán 5 pöttyöm van, azokat is irtom kifele.

Nos, én a Tomesa nevű helyre jártam, víz és fényterápiás fürdő, 25 alkalom, TB támogatott. Nekem bevált!


[link]


Próbáljátok ki ti is, hátha nektek is segít!

Nekem iszonyú sok dögöm volt, a testem picivel több, mint 50% ilyen volt, hullott, mint a fene, berepedezett, viszketett, brrr...

2009. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!