Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezik ilyen? És tényleg van...

Létezik ilyen? És tényleg van gyogyító ereje?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki amatőr masszőr, és sokan mondták hogy nagyon jól masszirozz meg minden, és az utobbi időbe meg hogy azt mondják képes átadni energiát a tenyere által..

vagyis maszirozás közben nagyon felmelegedik a tenyere, érezhetően "forró", és nem amaszirozás közbeni surlodástól :)

Tehát a kérdésem , ezt lehet bizonyítani kivizsgálás által? És ha létezik ilyen, hogy lehet ezt irányítani és fejleszteni


2011. aug. 8. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez a reiki...szerintem van hatása, nekem is adtak már át így energiát.

de majd biztos jönnek a "ezegynagybaromságésilyennincsis" típusú válaszok :D

2011. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 De Puta Madre ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem a masszázstól melegszik a keze?
2011. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első vagyok: én onnan tudom, hogy nem masszírozott közben, sőt, meg sem mozdult :D
2011. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 De Puta Madre ***** válasza:
Nem neked szántam a kérdést, ismerem a reikit.
2011. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát igen, a Reiki, más néven "kézrátételes gyógyítás" :) Van hatása és nálam a hátfájásnál igen nagy eredményeket értek el vele, csontkovácsolással kiegészítve ( utóbbival vigyázz, nagyon sok a nem megfelelő szakember, akik nagy károkat okozhatnak ) .
2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 homo ludensz ***** válasza:
A masszőrnek elsődlegesen az izomtónus görcseit kell oldania,a csontkovács ( itt most arra gondolok aki tudja is hogy mit miért csinál) helyére teszi a kimozdult izületeket melyek nyomhatják az ott futó idegeket és fájdalmat okoznak.A reikis ha rá sem teszi a kezeit akkor is energetizál 150mm en belül benyúl a külső energiaburokba és ott dolgozik. A forróság abból adódik hogy az energia szegény hely nyeli az energiát így intenzíven zajlik az áramlás és jelzés is a kezelőnek a változás.
2011. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy honnan tudom hogy nem a masszástól melegszik?

ÚGy hogy miután felmelegedett, és abba hagyja a masszást és csak a tenyerét ráteszi úgy is meleg és még sokáig utána

2011. aug. 9. 19:46
 8/11 De Puta Madre ***** válasza:
Masszázs után egy ideig elég meleg az ember keze. Ezzel nem azt mondom, hogy nincs valami képessége, de ez így van. Amúgy van reiki tanfolyam, ha érdekli nézzen utána.
2011. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hétköznapi csalók kedvenc módszere, amit reikiként+ masszázsként adnak el.

Az olajban/kezére kent kenőcsben bőrizgató anyag van, ami érzékennyé teszi a bőrt a hőmérsékletváltozásokra, így forrónak érzi a kézmelegét ha fölötte tartja.


Ilyen krémek pl néhány illóolaj, vagy akár a farokra kenhető szexboltban kapható krémek.


HÉTKÖZNAPI CSALÁS, NE DŐLJETEK BE.

Etikátlan és megvetendő, rengeteg embert átvernek. Köztük betegeket.

2011. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez azt átverés kizárt, mivel jól ismerem a személyt akit említettem. Már hallottam ilyet, hogy ő is igy csinál de neki jobban hiszek mivel nem sima ismerősöm.

De köszönöm a válaszokat mindenkinek :) csak kiváncsi voltam a véleményekre

2011. aug. 11. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!