Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyenge véna ellen mit tudok...

Gyenge véna ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sokszor látszódnak az erek a lábamon,amik néha eltűnnek aztán pedig kijönnek csak úgy és olyankor nagyon látszódnak

egy két kisebb hajszálér(kékes színű) ki is jött ami nem akaródzik elmúlni:s ez ellen tudok tenni valamit, hogy elmúljon?


és hogy előzzem meg a többit?


18L


2011. aug. 12. 11:59
 1/7 anonim válasza:
Hát ez lehet kezdődő visszér is.
2011. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

erre már én is rájöttem..

ezért tettem fel a kérdést.

2011. aug. 14. 18:54
 3/7 anonim válasza:
Ha annyira érdekel, akkor tanuld meg használni a Google-t, ahelyett hogy más feltételezéseire hagyatkozol.
2011. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha annyira érdekel, akkor ne is írj inkább.

Tanuld meg a visszafele gombot kezelni.

Üdv.

2011. aug. 14. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem véna, hanem visszér.

Ajánlott rá:

- mozgás, pl. torna (olyan, aminél a lábad magasabban van a fenekednél és nem megerőltető), sok séta, álldogálás, üldögélés kerülése.

- krémek, pl. Lioton

- kompressziós harisnya, főleg hosszabb üldögélés esetén

- sok folyadék bevitele, napi 2-3 liter, higítja a vért

- vitaminok, C-E, főleg piros gyümölcsök (pl. áfonya), étrendkiegészítők (google), Rutascorbin (háziorvost kérdezd)

- és lehet tájékozódni műtétről (lézeres esztétikai)

2011. aug. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Moderátorok!

Az utolsó előtti hozzászóló kommentjét vagy a felhasználót szívesen venném, ha el tüntetnétek az oldalról végleg! Mert már baromira elegem van, hogy az ehhez hasonló trollok mindig írogatnak ide értelmetlen bar.omságokat!

És már küldtem bejelentést is!

2011. aug. 16. 06:14
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó hsz-nak pedig köszönöm a választ!

Igen, ez kezdődő visszér, de talán még nem az mert ahogy írtam, szoktak látszódni de aztán elmúlnak. Csak két kisebb jött ki ami nem is akar elmúlni.

De jobb megelőzni ez igaz.

Pont hogy sport után jött ki az a kettő, szóval a megerőltető tornát inkább lecserélem valami könnyebbre.

Szoktam sok vizet inni, gyümölcsöket zöldségeket enni.

A többi tanácsot köszönöm! Annak a kettőnek utána nézek, biztos jók lehetnek.

2011. aug. 16. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!