Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kificamodott bokám kerékpározá...

Kificamodott bokám kerékpározás közben +kép, szöveg. Javaslatok?

Figyelt kérdés

Hello!

A problémám a következő: kerékpározás során elestem, rosszul léptem le és kificamodott a bokám , 3 nap elteltével a lábam így néz ki : [link] (ugyan ilyen lilás a talpnál és ilyen dagadt a bokám körül és a lábfejem is , de a lábszárnál nincs baj! Fájdalmam nincs , nagyjából járni is tudok viszont ha mozgatom a lábfejem , lábujjam érzem hogy feszít.Borogattam , kentem , pihentettem , polcoltam és már javulni látszik.


De kíváncsi lennék véleményekre hogy megéri e vele bemenni a kórházba , esetleg valami gyógymód , gyógyszer ami hatásos.


UI.: az nem az én lábam csak kerestem egy hasonló képet!


Megértéseteket , válaszotokat előre is köszönöm!


2011. aug. 26. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Bassszus az ilyesmit nehogy mar gyogyszeresen kezeld.

inkabb nyomas az ugyelet es mutasd meg egy orvosnak. o majd kezebe veszi megtapogatja es megmondja mit kell csinalj.

en nem viccelnek vele mert qrva szarul is elsulhet...

2011. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan elmennék kórházba, hogy a törést kizárják, illetve hogy adjanak valamilyen véralvadásgátló krémet (pl. Lioton, Fekete nadálytő krém, stb.) vagy akár heparin injekciót és gyulladásgátlót, ha csúnyán lila és dagadt a bokád. Sokkal hamarabb rendbe jönne, mint nekem. Én hasonlóan jártam, mint te, csak külföldön, biztosítás nélkül, úgyhogy az itthonihoz képest nagyon vacak ellátást kaptam. Nem volt törésem, csak ficam, de még így is fél év volt, mire rendesen tudtam használni a lábamat, addig folyamatosan dagadt, csak két számmal nagyobb cipőkben vagy nyitott papucsokban tudtam elindulni otthonról és sokáig azt is csak bottal. Az mondjuk jó jel, hogy már javul az állapotod, de kérdés, hogy terhelés hatására is ugyanilyen jól leszel-e majd. Mindenesetre akárhogyan is döntesz, jobbulást! :)
2011. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtök válaszát köszönöm! Holnap reggel már megyek is a kórházba.
2011. aug. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!