Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az alábbi szöveg van írva...

Ha az alábbi szöveg van írva a betegtájékoztatóra, akkor konkrétan milyen hatáscsökkenésre kell gondolni?

Figyelt kérdés

"A hüvelytabletta és a krém alkalmazásának ideje alatt a latex anyagú fogamzásgátló eszközök (gumióvszer, pesszárium) biztonságossága csökken."


Könnyebben kiszakad? Már túl vagyok a kezelésen, és félek, hogy valami probléma lesz a gumival... Így első alkalommal, ha félek, jobb a gumi+megszakítás módszer??


2011. márc. 24. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, kedves, a kezelés alatt a legjobb a farkas módszer: a párod ül a lyuk mellett és vonyít...

De komolyan, sajnos ez egy olyan dolog, hogy gumival sem ajánlatos szexuális életet élni, mert akár a krém, kúp hatását is befolyásolhatod vele... Ezalatt a néhány nap alatt az önmegtartóztatást kell választani.

2011. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha túl vagy a kezelésen (csak most látom, bocs), akkor pedig 2-3 nap elteltével már élhettek szexuális életet, ha a párodat is kikezeltétek, akkor gumi nélkül is. (gondolom, nem csak gumival védekeztek).
2011. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem csak gumival, általában pharmatexel, de azt most még pár napig pihentetni akarom

egyébként tegnap előtt este tettem fel az utolsó tablettát, csak nem tudom, mikor lehetek biztos abban, hogy maradéktalanul kiürült az összes

2011. márc. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!