Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szeretnék fülbevalót, viszont...

Szeretnék fülbevalót, viszont olvastam a fül reflexpontjairól, az akupunktúrás pontokról. Hogyan befolyásolja a hozzárendelt szervet a pont átszúrása szerintetek?

Figyelt kérdés
Ahol a legtöbben át szokták szúrni,(a cimpát) ott pl a szem-pont van azon az ábrán amit én néztem.
2011. szept. 7. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van fülbevalóm, és a család összes női tagjának is, jelentem mindannyian látunk.
2011. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt remélem 1977-ben is tudták a nővérkék, akik voltak szívesek elintézni a füllyukasztásomat ;, nem mintha én kértem volna...
2011. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én nekem volt fülbevalóm akkor nem sokat láttam de aztán meguntam és kiszedettem mostmár javul a szemem,komolyra véve semennyire
2011. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szúrd nyugodtan, ha nem szúrod át a látóideged vele, akkor körülbelül annyira befolyásolja a látást mintha bevernéd a lábad az asztalba. De ez nem túl valószínű, az agyideg nem épp a fülcimpánál van :)
2011. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
OK,köszi,akkor szúrom is! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁOIOIOIOÁÁÁ!:)
2011. szept. 7. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, en 2 eve szurattam, es elotte kikertem kinai orvos velemenyet az interneten egy ingyenes szakertoi rovatban. Te miert nem egy ingyenes kinai orvos szakertoi rovatát hasznaltad erre a celra? :D:D:D

Azt mondta, hogy a cimpaban nincsenek semmifele olyan reflexpontok, ami miatt ne lehetne, mert azok a porcos részen vannak.

2011. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

LOL:DD

érdekes,4éves korom óta ki van lőve a fülem és lám látok! -.-" :D

DE NE TE SZÚRD MAGADNAK!

menj el kozmetikushoz,az lövi.

vagy,menj el piercingeshez az szúrja.

(utóbbi drágább és sztem felesleges...mivel,kozmetikus is megtudja.)

16/L

2011. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bágyi Éva válasza:
Nyugodtan megteheted.Emberek millióinak átszúrták már ,de még egynek sem lett rosszabb a látása ez miatt.
2011. okt. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!