Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Igaz hogy a vizeletet ha...

Igaz hogy a vizeletet ha megiszuk semi bajunk nem lesz, és hogy vanak vizelet terápiák?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
a szervezeted kiürítette azokat az anyagokat! ne viccelj már!
2011. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kis mennyiségben igen, és tényleg vannak vizeletterápiák.


De mivel a vizelet a szervezet által kiválasztott méreganyagokat tartalmaz, ezért nem tanácsos meginni. Ráadásul a beledből a véredbe szívódik vissza, tehát bármilyen vizeletterápia abszurd, hacsak nem külsőleges felhasználást ír elő. A vizeletben is előforduló karbamid megtalálható egyes szappanokban, testápolókban.

2011. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 homo ludensz ***** válasza:
Mind a két előző hozzászólás igaz,de mondjátok már a máj nem a legfőbb méregtelenítő szer s mégis megesszük? (libamáj,kacsamáj,májas hurka) A vizelet terápiánál azt hozzák fel érvként hogy sok olyan anyagot visszapótol a szervezetbe aminek nem kéne hogy kiürüljön.Van aki állítja hogy a levett vér tisztaságú a SAJÁT vizelet. Olyan német labor ajánlatát is olvastam akik sterilizálják és injekció formájába hozzák forgalomba. Vér dopping is létezik a versenysportban talán megérjük ezt a vizelettel is. A terápia szerintem mikró mennyiséget jelent higításban.
2011. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A máj nem tárolja, hanem elsődlegesen lebontja a mérgeket.

A szervezet által kiürített anyagokat értelmes étrenddel kell pótolni. A vizelet valóban steril alapesetben, és mivel a vérből kerül kiválasztásra, mégis milyen tisztaságú legyen.

Milyen labor hoz forgalomba pisit? Érdekelnének a részletek.

2011. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikromennyiség hígítva?

Valóban vannak természetgyógyászok, akik a homeopátia elveivel igazolják a vizeletterápiát. Már csak a homeopátiát kellene igazolni hozzá.

2011. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 homo ludensz ***** válasza:
48%
A homeopátiát igazolni? Ki előtt kellene igazolni? A védőoltást is igazolni kell ezek szerint. Fleming doktor már bizonyított szerintem.
2011. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fleming doktor tényleg bizonyította a védőoltást. Einstein pedig felfedezte Amerikát.

A homeopátiát pedig azok szerint kellene igazolni, akik szerint nincs igazolva.

Ennyire egyszerű.

2011. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 okoska31 ***** válasza:
48%
hát még az is lehet, hogy meg lehet inni - na mondjuk én nem vetemednék rá, de csak van gusztusosabb tápanyagpótlás ennél... növényi alapú, kínai cuccok?
2011. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Egészségetekre, és még a szex bizonyos formáit tartják perverziónak........


Fertőtlenítő hatása bizonyított de inkább a szokásos módon fertőtlenítek....Pl: neomagnol

Bár kórokozők számában is jeleskedik ugyanakkor.


Nagy az isten állatkertje....

2011. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vizeletivást háromféle metódusban hallottam:


1. túlélők a sivatagban

2. valamilyen kábszerélvezők, ezzel rádobnak valamilyen hatás kedvéért

3. Szexuális célból (ez engem is érdekel - mármint az enyémet megigya egy nő. Illetve egy 10 pontos csajnak én is meginnám)

2011. okt. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!