Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen terápiák, bevált módok...

Milyen terápiák, bevált módok vannak az idegeskedés ellen? Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

A párom elmondása szerint nem volt mindig ilyen ideges típus. Az előző munkahelyén vált azzzá, de ez 3 éve volt. Azóta már máshol dolgozik mégis sokkal idegesebb és idegeskedőbb típusú azóta.

Mindenre érzékenyen reagál, minden apróságon felhúzza magát és apróságok idegesítik amin bedühődik és aztán órákon át képes rajta rágódni.

Már nyaralni is voltunk, különböző aromaterápiás gyertyákat is vetem neki, cickafarkfű teát is itattam vele de nem sokat ért. Mit lehet még tenni hogy nyugodtabb legyen és valahogy csökkenjen ez a görcsös idegeskedés benne?

Nagyon féltem hogy emiatt még baja lesz :(

Segítsetek!

L/24


2011. aug. 22. 09:11
 1/1 naomy82 válasza:
szia.idegesegre jo a petrezselyem zoldet felvagod aprora es leforazod mint egy teat.hagyod allni vagy 5 percet es meg lehet inni.vagy az eperfa levelet ugyanigy ez mind idegesegre van gyogy novenyes konyvben is megnezheted.
2011. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!