Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vélemény az aktiferrin lágy...

Vélemény az aktiferrin lágy kapszuláról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen
2011. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Húha...Nagyon okos és tájékozott vagy!!!
2011. szept. 10. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Csak annyira mint ak érdés feltevője.


Létezik ilyen és adják is vashiányra s mint a legtöbbnk ennek is vannak mellékhatásai.

2011. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akik szedték már és van róla tapasztalatuk Írjanak
2011. szept. 11. 20:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszoló! Igen tudom h van ilyen és h mire való.Csakhogy nem ez volt a kérdésem. :)
2011. szept. 11. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Hanem mi?


Vélemény az aktiferrin lágy kapszuláról?


erre őszintén mit lehet írni?


Vélemény a kérdezőről?

2011. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem hanem h használt-e a kapszula vagy tapasztalt-e valaki már vmilyen mellékhatását.

mert tudod én szedtem fél évig a maltofert és több mint 10 kg-t híztam tőle de hiába szedtem miután abbahagytam visszaeset a vas szintem...szal nem ért semmit


ha nem tudsz nem kell rá válaszolnod ,egyáltalán szedted ezt a gyógyszert vagy csak tudod h létezik ilyen

2011. szept. 12. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szedtem. mellékhatás fekete széklet szorulás gáz volt.
2011. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már régi a kérdés, de hátha segít valakinek a válaszom: én ezt ajánlom minden vashiányosnak. Végigpróbáltam a tardiferont, maltofert, meg egyéb, drogériákban kapható vitaminokat is, de ez az, ami legkevésbé bántotta a gyomromat, beleimet. A fentiek hosszabb időn át szedve előbb-utóbb hasi görcsöket, némelyik puffadást okozott, hasmenéssel párosulva. A fekete széklet ennél is megvan, de szerintem ez a legkevesebb.


Kérdező, remélem, azóta kivizsgáltak, mert ha visszaesik a vasszinted, miután nem szedted, az két dolgot jelenthet: valami miatt nem jut elég vas a szervezetedbe, vagy valami miatt túl sokat vesztel. A bármelyik okból fentálló hiányállapot rendezésére szolgál ez a készítmény. Remélem, azóta már meg is szánt a problémád!

2015. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!