Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a véleményetek a Pharmaton...

Mi a véleményetek a Pharmaton Vital kapszuláról? Bocsánat, ha nem jó témába írtam a kérdést.

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vizsgaidőszakban vettem, ajánlották. Bevált.

Csak 2 hét múlva már nem nagyon bírtam aludni, mert gingseng van benne (legalábbis régebben volt), és az élénkít.

2011. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kamu az egész, placebó elven működik.

Ha elhiszed, használ.

2011. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 glaslo1 ***** válasza:
Az úgy hülyeség ahogyan azt hallottad.
2011. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Egy ujabb kapszula,amivel elszedi a pénzed a gyógyszermaffia.
2011. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"A Pharmaton Vital kapszula alkalmazásával kapcsolatban az alábbi mellékhatásokat jelentették:

Gyakori mellékhatás: fejfájás, hányinger, hányás.

Nem gyakori mellékhatás: hasmenés.

Nem is mert gyakoriságú mellékhatás: túlérzékenységi reakciók, szédülés, hasi fájdalom, bőrkiütés, bőrviszketés.

Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy, gyógyszerészét vagy a szakszemélyzetet. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik."

2014. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem, mennyire pesszimista nép a magyar! Akkor ne igyatok vizet se, hátha az is placebo!
2016. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
IGEN, hányingered akkor lesz tőle,ha nem ettél előtte semmit, de nem véletlenül írták oda,hogy evés közben kell alkalmazni.
2018. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!