Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sikerült már valakinek "elhajt...

Sikerült már valakinek "elhajtani" az epekövét? (oliva, citromlé vagy más használatával. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Epekövet nem lehet feloldani népi gyógyászattal. Ha panaszt okoz meg kell műteni.
2011. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább próbálkozz fekete retekkel és valamilyen máriatövis alapú gyógyszerrel, mint a Silegon. De ezeket is a biztonság kedvéért orvos felügyelete mellett...

De ha konkrétan epeköved van, és nem festi meg az epe a székleted akkor azonnal orvos!

2011. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 okoska31 ***** válasza:

Mivel a kérdésből nem derül ki egyértelműen, hogy már ténylegesen kialakult epeköved van - vagy csak homok, így azt javaslom, küldj egy emailt pontosan és úgy már tudok mondani valamit, hogy kihajtható-e vagy nem.

De nem citromlével. És arra készülj fel, hogy árban sem ez a kategória lesz (kb. 70-80 ezer havonta, de több is lehet).

2011. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

valóban, van nekem is egy 1.4-es...


azért kérdeztem mert ez az oliva olajos epekő elhajtás akkora kamu.....


ez a frankó-(file:///D:/K%C3%A9pek/Isti%20mapp%C3%A1ja/maj--es-epeholyag-tisztito-kura.htm)


ez egy lúzer oldal-( [link]


a címem: k_leon@freemail.hu

2011. szept. 29. 13:01
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


ezen a képen látható a "végeredmény" de ez nem az epekő,hanem az összeállt olivaolaj!!!


szerintem nincs olyanra bizonyíték, hogy valakinél ultrahang kimutatott volna követ, és azt bármely nem orvosi beavatkozás nélkül eltávozott volna a szervezetből....

2011. szept. 29. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Az epekő nem elhajtható mint ahogyan motorolajat sem lehet cserélni a 4 ütemű autóban a benzíntankon keresztül.

A tisztelt természetgyagyászok meg jobban tennék ha tanulmányoznák az emberi anatómiát és a belső elválasztást, több bajt csinálnak manapság a felkapott hülyeségekkel mint az aids vírus.

2011. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
Utolsónak hozzá szólónak nagyon igaza van Szedhet te bármilyen cseppet egyszer megmozdul a kő és mentő kórház és műtét.Addig kifizetsz x összeget a cseppekért meg adsz a kórházban is a dokinak. Elhajtani azt kellene de végleg aki ebből megélni mint " természetgyógyász".
2011. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mára már túl vagyok a műtéten....

lényegében az utolsó hozzászólás volt a legjobb.

én magam az utolsó hónapokban közel 50ezret költöttem étrend kiegészítőkre, cseppekre. volt ami használt is persze, de a műtétet elkerülni nem lehet.

a műtéttől pedig nem kell félni.

az utána következő lábadozásra kellene még felkészíteni az embereket jobban, mert van pár kellemetlen tünet amivel az ember nem tud hírtelem mit kezdeni pl. nehéz légzésvétel, nyomás a mellen

2011. nov. 18. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!