Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció ideje alatt...

Menstruáció ideje alatt tampon használatával lehet strandra menni?

Figyelt kérdés

Mert pont meglesz,amikor mennénk strandolni,és azt a napot nem hagyhatom ki,mivel külföldre megyünk.

Még sosem voltam úgy fürdeni,hogy meglett volna!

És azt hallottam,hogy hogyha tampont használok,akkor nem fog semmi látszódni,és mehetek! Ez igy van?


2011. aug. 19. 23:43
 1/7 anonim válasza:
Hát lehet ,de gyakran kell cserélni majd...
2011. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

velem is ez van csak én holnap megyek : ) eddig a tampon próbálgatással töltöttem az estémet :$$

És nyugodtan mehetsz :D anyum is így szokott strandra járni ha pont meg van neki,meg más nők is sztem :"D

Na kéz és láb törést xd

2011. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Majd várom kedves második a beszámolódat,hogy volt-e valami gubanc. :)

köszi a válaszokat. :)

2011. aug. 19. 23:48
 4/7 Sundorgo válasza:
lehet, bár nem túl higiénikus ha a strandok mosdoját vesszük figyelembe...
2011. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak tamponnal fürödhetsz ha menstruálsz, de egy óránál tovább ne legyél vízben, és ha kijössz, azonnal cseréld ki a tampont.
2011. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy lesz. :)

Köszönöm. :)

2011. aug. 20. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért, de irtózom a felvetéstől - eddig sem mentem strandra, ezután mégúgy sem megyek. Nem hiszem, hogy nem szivárog ki valamennyi vér... Brrrr!
2012. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!