Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hi! Nekem heveny mandulagyulla...

Hi! Nekem heveny mandulagyulladásom van ezt állapította meg a füll orr gégész. Egész nap aluszékonyság kínoz, esténként nem tudok aludni mert mindig szapora szívverése meg levegő kapkodásra ébredek?

Figyelt kérdés
Az orvos felírt c-vitamin és curam duo 1000 mg nevű gyógyszert és torokfertőtlenítőt. Ez elfogja mulasztani az esti kínokat?
2011. jan. 14. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is most kaptam Curam duot-Antibiotkium, jobban leszel.
2011. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mandulagyulladás ezekkel a tünetekkel is összefügg? Nekem is volt 2 éves korom óta baj volt a mandulámmal majd 20 éves koromba jutottam el odáig, hogy annyira tönkrement, hogy akkora volt mint egy dió, és levegőt alig hagyott a kettő mandulám a torkomon, így én éjszaka arra keltem fel,hogy nem kapok levegőt, mert elzárja... 3 hét múlva kivették. Emellett nekem szúró fájdalmaim voltak a mandulámban, ami sajnos a kivételük után sem szűnt meg teljesen, ugyan úgy szúr mintha még lenne.
2011. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! A másik, hogy pár napja sajnos merevedési gondok jelentkeztek nálam előtte pár nappal vörös gyulladásos volt a nemiszervem. Ez összefügg ezzel a mandulagyulladással meg hogy átmeneti ez a dolog? Mondjuk az utobbi napban koleszterin csökkentő meg vérnyomás csökkentő gyógyszereket szedek.
2011. jan. 14. 19:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Na és amúgy neked is alvási zavaraid vannak mandulagyulladás miatt azért szeded a curam antibiotikumot? Egyébként mikor aludnék el akkor érzek nyomásokat a fejemben és szaporán ver a szívem. Mennyi idő kell a gyógyszer hatására mert pár napja folyamatosan fenn vagyok nem tudok elaludni:(
2011. jan. 14. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiket írsz, az a betegség miatt van és a láztól, nekem is ilyen volt. Plussz rémálmok és sokszor ébredtem fel éjszaka. 2 nap után lettem jobban.
2011. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már lázam nincsek amikor először jelentkeztek a tünetek akkor ment fel 38 fokra azóta nem vagyok lázas
2011. jan. 14. 19:30
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és már több mint 1 hete szenvedek, de az alvással már 3-4 napja:(
2011. jan. 14. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!