Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » PRIMBIOTIC GEL Hummel?!...

PRIMBIOTIC GEL Hummel?! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma vettem, puffadok étkezés után. Remélem beválik.
2011. okt. 2. 18:53
 1/4 anonim válasza:

Igen, beválik, nagyon sok embernek használt. Ha a Mikrorostos Hummel gélt vetted volna (nem a Primbiotik gélt), az erősebb és jobb összetételű, ezért gyorsabb a hatása is, akkor teljesen biztos lennék benne.

Ebből szedhetsz nyugodtan 3x1 evőkanállal, vagy akár minden étkezésnél.

2011. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha ez elfogy, legfeljebb kipróbálom azt is :)
2011. okt. 3. 17:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, mivel te tapasztalt vagy ezzel a termékkel kapcsolatban, szeretném megkérdezni, hogy normális e, hogy hasmenésem van tőle, és elég kevés mennyiségben, viszont pozitívum hogy látványosan lecsökkent a hasam mérete. Ez most a tisztulást jeleni? Csak délután eszek 2 kanállal, különböző időpontban, mert kortyog tőle a hasam.
2011. okt. 4. 07:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy bevált e ez a "csodaszer"? Én is székrekedéssel, puffadással, bélfájdalmakkal küszködök. Most hallottam erről a gélről és kipróbálnám, bár van ára rendesen. Te hol vetted egyébkent, neten?
2012. jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!