Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerzett már pozitív vagy...

Szerzett már pozitív vagy negatív tapasztalatot valaki "gyógyítóval" kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Kézrátét, energiaátvitel?
2009. ápr. 28. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukám reiki mester.Sokakon segített.Többek között rajtam és a testvéreimen is.Persze ez nem olyan ,mint a varázslat.Apu is mindig azt mondja, hogy az orvossal kell együttműködni és az energia mindig csak kiegészítés legyen.Tehát nem fog áltatni egy rákos beteget,hogy ettől tuti meggyógyul,de fejlődött már vissza tumor a kezelésétől.De olyan is volt, hogy Ő maga küldte a beteget a dokihoz és kivették a daganatot és apa utókezelte.
2009. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mandulámat akarták kivenni, mert egy évig folyamatosan begyulladt, tüszős volt. Elmentem egy ilyen gyógyítóhoz, és azóta semmi bajom!!! Felszakadt a váladék, és megszűnt a gyulladás is! A méhszájsebemet is kikezelte műtét nélkül!!
2009. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Reiki I beavatásom van meg. Többször sikerült fájdalmat csillapítanom magamon. Egy Reiki mester ismerősöm, pedig annyira profi, hogy mindíg érzem, ha engem gyógyít, bárhonnan! Csodálatos érzés, meleg energia járja át a testedet!!!

De azért természetesen vannak olyanok is, akik átvernek. Egyszerű kontárok. Ha keresel ilyen gyógyítót, jól nézz szét, ráadásul sokan pénzt kérnek, nem is keveset...

2009. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello, magam is kezelek reiki segítségével. S hogy mennyire hatékony? El lehet olvasni az alábbi beszámolókat

(minden bezsémoló valós, akik megosztották az élményeiket, mindegyiküket személyesen ismerem)


[link]

2009. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem is gyógyított reiki mester, hihetetlen hogy mire képes pedig nem hittem benne. bizony müködik, és fantasztikus érezni az energiát
2009. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

két dolog van

1 gyogyitani vágyás

2 gyogyulni akarás

:)

és nem vagyok gyogyitó

2009. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem csak egy dolog van

A gyógyulni vágyás!!!!

Placebó!!!

A gyógyitani akarás az egy más dolog.

Tudni kell a saját gondolatait még a gyógyitó sem tudja befolyásolni.Van, hogy mást mond mint amit gondol. Ezt Ők mondták nekem, (advocatus diaboli) magyarul az ördög ügyvédje.

2009. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!