Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy csepp vérelemzés? Tudsz...

Egy csepp vérelemzés? Tudsz róla valamit? Mennyibe kerül? Tényleg jó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az élő vércseppanalízisre gondolsz? Elég sokat tudok róla, ebből írtam a 2. diplomamunkám. Hogy jó-e? Általános állapofelmérésre igen, nagyon sok mindent meg lehet belőle állapítani. Csak nem mindegy, hogy ki csinálja. Most volt kuponakcióban valami magánklínikán, de aránytalanul magas volt az akciós ára is. Sajnos Magyarországon -tisztelet a kivételnek- olyan emberek végzik, akiknek nem sok köze van a vérelemzéshez. A legtöbb helyen az mlm rendszerű termékeket akarják így rásózni az emberre :S

Nekem nincs mikroszkópom, így még véletlenül se gondolja senki, hogy a konkurenciát szeretném lehúzni.

Tiszta szívvel nem tudnék ajánlani senkit, akihez menj.

Szerintem ez a módszer leginkább az sztk laborokban lenne hasznos, mert sok mindent lehet látni a kenetben, többet, mint a festett vérbeb. De erre szerintem még legalább 20 évet várni kell.

Elnézést az esetleges hibákért, de mobilról vagyok.

2011. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régebben olvastam róla,és olyan 20.000 ft-ra emlékszem.Sajnálom,hogy az előttem szóló ilyen szomorú dolgokat ír róla,pedig tényleg egy jó alternatíva lehetne hozzáértő kezekben.
2011. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Látogasd meg a http:www.verallapotvizsgalat.hu weboldalt!
2012. márc. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!