Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyibe kerül egy biotron...

Mennyibe kerül egy biotron lámpa fényterápiához?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy lehet kapni otthonra de milyne árban? és hol?
2011. aug. 28. 03:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én OMKER-ben vettem Egészségpénztári számlára, akkor akció volt, 80ezerbe került, most drágább, itt vannak az árak:


[link]

2011. aug. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ér vmit úgy őszintén? legalább is az árát megéri? sztem nem.
2011. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem színterápiás van, zöld színnel szoktam kezelni az ízületi fájdalmat, inhüvelygyulladásomat elmulasztotta, ami más kezelésre nem reagált. A kék színt szoktam használni megfázás, nátha, arc-és homloküreg fájdalom, torokfájás esetén, ez nagyon gyorsan segít, soha nem kellett antibiotikum. Nekem bevált, főleg télen nagyon jól jön a meghűlések esetén, de fejfájásra is jó.
2011. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 homo ludensz ***** válasza:
Kutakodj azért itt az interneten mert a lámpaforgalmazás kizárólagos joga az idén lejárt (szerencsére) és már van konkurencia. Azok is garantáltan azt a minőséget adják csak lehet hogy emberibb áron. Vagy 10 éve többet vettünk és így akciós volt így nekem is biotron van de ma már van választék és részletfizetési kedvezmény is. Nézz szét mielőtt döntesz.
2011. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

60 ért már lehet venni közepesebb méretűt (méretezésekkel bajban vagyok) de ehhez més hozzá kell számolni a színterápiát

Ha a színterápiás lencsék mér megvannak akkor olyat keress amihez csatlakoztatható.

Genyók ám ezek a gyártók, nem mindig kompatibiliske egymással az alkatrészek.

2011. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A részletfizetéssel egy ismerősünk durván megjárta...180 ezret fizetett egy 120 ezres lámpáért...
2011. aug. 28. 15:37
 7/13 A kérdező kommentje:
De nekem nem ilyen színes izé kéne, hanem sima...maga a lámpa, nem kell hozzá szín
2011. aug. 28. 15:39
 8/13 homo ludensz ***** válasza:
08.33 -as vagyok én kérlek csináltam hozzá ilyen színkiegészítőket az évek során és amire használom arra nekem megfelel. Akkor is ha jól emlékszem 60 ezer volt hát ezen elgondolkoztam. Most nem akarok abba belemenni hogy szerintem minden adott szín azonos frekvencián terjed mert ez már a színterápia része és csak untatnálak vele.A lámpa polarizált fényét kell színessé tenni.
2011. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én fényágyas fényterápián voltam nagyon tetszett és az az igazság hogy jó lenne egy lámpa itthonra amikor különféle testi problémák előjönnek a pattanásoktól az izületi fájdalmakig...persze lehet a pénztárcánknak ez drága (a fényterápiára meghívott egy ismerősünk)
2011. aug. 28. 23:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jól értettük mire gondolsz, és mindenki nagyon szépen és körültekintően válaszolt neked. De úgy látom neked még mindig nem tiszta valami, pedig még linket is kaptál.


Egyébként az oxy sprayt meg ne vedd! Most láttam a tescóban ion cserélt vizet 250-ést 5 litert! Bele teszed egy spricnibe amit az ikeában kn 300 ft-ért és pont olyan boldog lehetsz tőle mint a 35000-as spriccnitől.


A vízben nem tud annyi oxigén oldódni hogy az különösebb előnyt jelenthetne. Ugyan ez igaz az oxigénes ásványvízre is. Maximum placebó. Nincs sejt az emésztő szervrendszerben ami képes lenne azt felszívni. a bioptron lámpa nagyon jó dolog, mi szeretjük, de ahhoz hogy csak úgy legyen otthon nagyon drága, az embernek nagyon betegnek kell lennie ahhoz hogy "megérje", lassan és biztosan már elkezdett csökenni az ára.

Egy olyan lámpának az előállítási költsége ipari körülményke között, nem lehet több mint 2000 ft. E mellett egy 10000 ft piaci ár nagyon nagy haszonnal kecsegtetne, de ugye vannak nagyon mohó emberek...

2011. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!