Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a diaherba...

Mi a véleményetek a diaherba és a györgy tea termékekről. Tényleg segít a cukorbetegeknek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Drága, de tényleg jó.
2009. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik terméket próbáltad? Arra lennék konkrétan kiváncsi, hogy tényleg kevesebb gyógyszert kell szedni és így élhetőbb a cukorbetegség? (A kérdező vagyok)
2009. ápr. 30. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezekről a termékekről hallottam,de mivel drága nem tudom megvenni.Sok mindent kipróbáltam,de inkább maradok a feketeáfonyateánál.Nekem nagyon bevált reggel és este iszok belőle egy csészével már 3 éve,nincs baja a vesémnek,szememnek és a lábaim is tökéletesek azóta.Jók az eredményeim is!Csak ajánlani tudom!De kapható kapszulában is,hasonló lehet a hatása!

Egy inzulinos cukros.

2009. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éve vagyok inzulinos cukros. Nekem a györgy tea nem vált be. semmi hatása nem volt. Én lúgos vizet iszom, napi 1-2 pohár 100%os céklalevet és szépek az eredményeim. Ittam supergreens-t is, elég drága az is, de tény, hogy az is hatásos. Csak nekem kicsit herótom lett tőle:)
2009. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Egyet elfelejtettem írni, 2 tipusú diabetesnél vagyok kiváncsi a véleményekre. A feketeáfonya tea jó a 2 tipusnál is?
2009. máj. 1. 10:48
 6/6 anonim válasza:
Én három hónapja iszom a Diaherba teát, de semmi hatása nincs, sőt a vércukorértékeim még rosszabbak.Viszont elég drága egy havi adag 8000 Ft.Kérdezném viszont, hogy mivel elég sovány vagyok igy a diétával 170 cm.és 60 kg. tudtok-e valamit cukorbeteg hogyan hizhat?
2010. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!