Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ajánlanátok nekem homeopátiáva...

Ajánlanátok nekem homeopátiával foglalkozó könyvet?

Figyelt kérdés
Olyan könyvre lenne szükségem, amiben benne vannak a különböző szerek, hogy melyiket milyen problémára javasolják, egyfajta lexikonszerűségre lenne szükségem. Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket!
2011. okt. 18. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kamuk könyve
2011. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen könyv nincs. A homeopátiás orvos egy órás elbeszélgetés után, csak általa értett ezoterikus szempontok alapján ajánl szert. Egyetlen homeopatikus szernek sincs egyértelmű indikációja, törvény szerint nem is lehet.


Vagy te érted ezt?

2011. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebből azt szűrtem le, hogy semmire sem jók a homeopátiás szerek. :-(
2011. okt. 20. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne szűrd le azt!Mármint,hogy semmi hatásuk nincs!Van akinek bejön, szerintem érdemes próbálkozni!Én pl. szemfáradtság, szemkönnyezés esetén szedtem ilyet és nagyon jó volt. De az allergiás golyócskák is jók, jobban használtak mint a kemény szteroidos készitmények. Gyógyszertárban is tudnak ajánlani közülük többet.
2011. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kriszta7 ***** válasza:
53%

A homeopátia egy fantasztikusan hatékony gyógymód, csak meg kell találni a megfelelő szert. Sokan itt hibáznak és azért nem hat, de ártani még így sem lehet vele.


Kezdőknek a Homeopátia kézikönyvét ajánlom, laikusoknak is segít eligazodni a homeopátia világában.

2011. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3-as légyszi ne vezesd félre, ne mondd, hogy "Ilyen könyv nincs."!

Van!

2023. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!