Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Thai masszázs, reiki. Ki...

Thai masszázs, reiki. Ki mikor menne?

Figyelt kérdés

Kedves mindenki!


Férjem természetgyógyász,most kezd praktizálni.

előtte közvéleményt kutatnánk,hogy milyen időpontokban lenne igény thai masszázsra,reikire-elsősorban-


ha menne valamelyikötök ilyen kezelésre,milyen időpontban menne szívesen? kora reggel munka előtt,estefelé hétvégén,bármilyen választ szívesen veszünk,segítene az indulásban :


köszönjük!!


2009. máj. 5. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én délután,munka után értékelném.kb.16 óra után
2009. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Először is EZ NEM REKLÁMOLDAL! Hirdess máshol!


Másrészről az, hogy valaki elvégez egy gyorstalpaló thai masszázs kurzust, nem jelenti azt hogy rögtön megfelelő és elég gyakorlata lesz a kezelésekhez.


Aztán a REIKI. Erről meg inkább ne is beszéljünk, annyi a kókler aki csak megfejné a beteg embereket. Az hogy valaki reiki tanfolyamot végzett még semmi, onnan még sok-sok ÉV gyakorlás és tanulás vezet odáig, míg megtanulja a praxist és azt kiválóan is tudja alkalmazni.


Azt mondhatja el magáról, hogy érett a reikivel kezelésre, mások segítésére, ha már sikerrel kezelt olyan betegségeket is mint rák, cukorbetegség, szklerózis multiplex, gerinc sérv, stb.


Ezért tart itt a világ mert sokan így gondolkodnak mint Ti, hogy hopp elmegyek tanfolyamra, holnap meg én fejem a beteg hozzám fordulókat!


Gondolkodjatok el ezeken!!!

2009. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"kedves" hozzászóló!


1. nem reklámoztam semmit. érdeklődtem. vagy láttál nevet,címet stb??

2.nem tudhatod h a férjem mit,mikor végzett,mit tanult és meddig. jó lenne ha nem ítélkeznél.

3.ha neked nem szimpi a természetgyógyászat,szíved joga,de nem kéne mindenkit egy kalap alá venni. nyilván van olyan is aki kókler. bár nem tartozik rád, de a férjem évek óta tanul,egyebek mellett pedig belgyógyász orvos,de a természetgyógyászat felé is fordult,h az embereken minél jobban tudjon segíteni

2009. máj. 5. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
én karácsony előtt voltam,1 órás thai masszázson,a hagyományoson,ami ruhában történik,és nagyon jó volt...utána kb.1 hónapig nem ropogtam...nagyon jól voltam tőle...és már csak estére kaptunk időponto,8-9-ig,utána kicsit később aludtam el,de mindenképp megéri...
2009. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!