Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Deutériumot tartalmaz a víz,...

Deutériumot tartalmaz a víz, ami kedvez a rák kialakulásá kialakulásának, akkor miét hangsúlyozzák mindenütt, hogy napi 2-3 l víz szükséges a szervezetnek? Ha sok vizet iszok esélyt adok a ráknak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 liter FOLYADÉK kell, nem teljesen víz. Ez lehet leves, gyümölcslé, stb. Amúgy annyi vizet nem tudsz inni, hogy bizonyíthatóan ettől legyél rákos.
2011. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. A deutérium szerepe a rák kialakulásában egyelőre még messze nem tisztázott.

2. A szervezetedben levő víz, illetve az ételekkel bevitt víz is tartalmaz deutériumot. A lényeg nem a bevitt víz mennyisége, hanem a deutérium koncentrációja, ami a bevitt/kiürült deutérium arányán múlik. Ezért is ajánlják a deutériumcsökkentett víz fogyasztását.

2011. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy milyen formában van az adott anyag a nem mindegy milyen formában jelenlevő anyagban.

ééés ahogy előttem mondták nem mindegy milyen koncentrációban.

De ez egy rohadt hülye kérdés.

Egyébként de az ajánlás napi két liter víz. A többi folyadék mivel nem tiszta állapotú ezért nem annyira számítják bele. Persze fel tudja használni nagyon jól a szervezet, de hosszútávon sokkal jobban átmossa a szervezeted a tiszta víz.

2011. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg hülye kérdés...
2011. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

22.15-ös válaszoló, neked is köszönöm a válaszod.

A kérdésemben nem szerepelt, hogy minősítsétek a kérdést. Egyébként valóban érdekelt a dolog ezért kérdeztem meg.

Ha jól tudom ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket tesznek fel az emberek. Ha tévednék, kérlek, javíts ki!

2011. nov. 3. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:

De a kérdést csak akkor lehet megválaszolni ha jól teszik fel.

Nem vagyok vegyész nem tudom mi az a deutérium. De figyeltem kémia órán és tudom hogy ezer dolog befolyásolhatja hogy egy anyag hogyan hat a szervezetre.

Ezért bár tudom hogy van egy rakás dolog ami mérgező mégis jóízűen esszük ráadásul még egészségesebbek is leszünk attól az ételtől.

Természetesen ez egy kérdezős oldal, de ha mélyebben érdekel a dolog kémiája és biokémiája érdemes inkább egy szakmai oldalon megkérdezni, mert nem hiszem hogy túl sok vegyészmérnök és biokémikus szaladgálna az oldalon. Már csak a válaszok minőségét is megfigyelve.

Nem, nem javítalak ki, teljesen igazad van. Ez egy kérdezős oldal, lehetséges, hogy akármilyen kérdést feltegyél.

2011. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen! A kérdésem valóban nyakatekert módon van megfogalmazva. Azért szerencsére volt, aki megértette mit akarok kérdezni és válaszolt is. Köztük te is. Köszönöm!

Máskor pontosabb leszek kérdés kiírásakor.

2011. nov. 4. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!