Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tüntessem el a fibrómát?

Hogyan tüntessem el a fibrómát?

Figyelt kérdés
Már egy ideje feltűnt ,hogy a jobb oldali hónaljamon 2 fibróma is "Nőtt" és marhára idegesít meg undorítónak találom , szüleimnek nem akarok szólni róla mert sztem felesleges meg úgy is csak elvinnének bőrgyógyászhoz leszedetni de nekem erre kedvem meg időm sincs , meg irtózom az ilyen beavatkozásoktól . Nem lehetne otthoni egyszerű megoldással eltünteni ? Például ollóval? Vagy azt is hallottam ,hogy megkell tekerni és a hajszálerek elcsavaraodnak és leesik ez igaz ? Illetve nem lesz bajom tőle ? Légyszíves segítsetek mert nagyon idegesítő gyakran fáj is meg félek h mások is észreveszik például tesi órán :S.
2011. nov. 8. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell kötni cérnával a tövénél. 2-3 nap alatt leesik.
2011. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez BIZTOS ? Nem szeretném ha emiatt bármi bajom keletkezne, és ha megkötöm cérnával az 2-3 napig hagyjam rajta ? vagy elég párszor megszorítani és ennyi?
2011. nov. 9. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak meg kell kötni két csomóra a cérnát a tövénél. Én nem rég távolítottam el ilyen pirinyó bőrtüskéket, miután a tévében orvos mondta, hogy így is lehet.
2011. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi , félve de kipróbálom , amúgy az "egyik" a napokban elfeketedett , de fájt is , kemény tesi óránk volt meg utána még mentem máshova is és sztem amiatt lehet vagyis remélem . Most azt várom h leessen , teljesen összesorvadt és fekete lett. Remélem ez jó hír.BÁr nem csináltam vele semmit.
2011. nov. 9. 17:34
 5/6 anonim válasza:
azonnal menj borgyogyaszhoz, nehogy baj legyen belole
2011. nov. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
másnapra leesett és semmi bajom , a helyét se találom :D pedig nem csináltam vele semmit
2011. nov. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!