Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt hogyan tüntessem el minél...

Ezt hogyan tüntessem el minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Tegnap észre vettem hogy fáj az orron hegye. Mára már be is pirosodott, pattanás akar kijönni az rajta. Fáj is. Szombatra szeretném ha meggyógyulna, vagy valahogy eltünne onnan, mert találkozóm lesz... Nyomkodni meg nem akarom, mert egyszer már rosszul jártam, kinyomkodtam, és rosszabb lett mint volt, hetekig meglátszott a helye. :S


Kentem arcszesszel , babakrémmel is, de semmi nem használ még :(


2011. okt. 5. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tipikus. Nekem is sokszor volt ilyen. Ott virított mindig a nagy alkalomkor. Sokat nem lehet vele csinálni. Inkább csak tonikozd meg tegyél rá alapozót, amikor mész.
2011. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csodával határos módon, reggelre szinte eltünt. Már nem is annyira piros, és nem is fáj annyira. Este bekentem jó vastagon babakrémmel. :)
2011. okt. 6. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!