Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopátiás tanácsadásra...

Homeopátiás tanácsadásra vinnem kell a 2,5 éves gyereket?

Figyelt kérdés

Gyermekemnek szorulásos problémáira az orvos ajánlott egy egyórás elbeszélgetést, homeopátiás konzultációt. Kérte, hogy vigyek a gyerekről csecsemőkori fényképet és írjak jellemzést róla. Megpróbálunk majd utánajárni a szorulás okának. Csak az egy triviális dolgot felejtettem le megkérdezni tőle, hogy vinni kell-e a fiamat is.

A beszélgetés során azt gondoltam, nem kell. Ez kettőnk között lesz egy beszélgetés. Különben sem tudom, hogyan tudnánk lekötni egy órára, 3 éves. Viszont a párom ezt abszolút úgy értelmezi, hogy vinni kel a gyermeket, hiszen látnia kell. Kinek van ilyen tapasztalata?


2011. nov. 9. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

nagyon jó, ha tudod vinni, mi is vittük, simán eljátszott a rendelőben

a doki a bőre színéből, haja színéből, viselkedéséből tudja leszűrni, hogy milyen alkati szerre van szüksége, nyilván emiatt fog egy csomó dolgot is kérdezni, de ha látja is, akkor sokkal könnyebb a dolga, biztos nem lő mellé, ha két hasonló hatású szerre gondol első körben, könnyebb szűkíteni a kört.

2011. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!