Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

NERVOHEEL (homeopátiás) tablettát honnan szerezhetnék?

Az összes környékbeli gyógyszertárban azt mondják, nem beszerezhető, neten is keresgéltem, de sehol nem tudják szállítani.

Ki akarják vonni a forgalomból?

2011. aug. 6. 13:54  Privát üzenet  

A válaszok

Láss csodát:

Google - nervoheel tabletta

3 770 találat (0,19 másodperc)

Legjobb itt rendelni:

[link]

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2011. aug. 6. 14:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Láss csodát, amit linkeltél az csak a betegtájékoztató, a webáruházukban nekik sincs.

Kösz a segítséget, a guglin már túl vagyok. Rengeteg helyen néztem, és habár benne volt a terméklistában, nem volt kapható.

Végre nagy nehezen találtam. remélem ki is érkezik.

# 2/7Időpont 2011. aug. 7. 13:31 Privát üzenet
A homepátia ugy muxik hogy felhigitjak a betegseg kivalto okat par milloszorosara hogy majd a viz emlexik es meggyogyit:) Ennyi erovel menj el egy paphoz hogy olvasson rad az ingyen van:)

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2011. aug. 20. 07:17 Privát üzenet
PótPápuaPuapó nevű felhasználó válasza:

Kedves kérdező!

Nem szeretném tönkretenni a hitvilágodat, de Magyarországon csak azt lehet gyógyszerként forgalomba hozni, amelynek hatásosságát bebizonyították.

Ezzel szemben a homeopátiás készítményeknél nincs ilyen törvényi előírás! NEM kell a gyártónak, forgalmazónak igazolnia, hogy a homeopátiás készítménye hatásos.

Ettől függetlenül persze lehet, hogy miközben szeded a homeopátiás tablettákat, meggyógyulsz; de az biztos, hogy nélküle is meggyógyultál volna. A homeopátiás szereknek kizárólag placebo hatásuk van. Beveszed, és mivel hiszel benne, ezért javul a közérzeted, nem figyelsz annyira a fejfájásodra, így jobban érzed magad. Mivel jobban érzed magad, így az immunrendszered is hatékonyabb lesz.

De ez egy nagyon gyenge hatás. Ha tényleg beteg vagy (kanyaró,tüdőgyulladás , himlő,...), irány az orvos. Ha nem, akkor nem érdemes erre pénzt pazarolni.

Homeopátia már többszáz éve létezik, de a komoly járványokat (spanyolnátha, tüdővész, kolera, járványos gyerekbénulás) csak a 20. században feltalált antibiotikumokkal lehetett hatékonyan távol tartani

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2011. aug. 20. 18:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a felvilágosítást, de nem látom a kérdésemben azt, hogy hatásos-e a homeopátia.

Nem kolerás vagyok, hanem ideges. Arra kell. Ha kolerás leszek, majd orvoshoz fordulok.

# 5/7Időpont 2011. aug. 22. 09:04 Privát üzenet
PótPápuaPuapó nevű felhasználó válasza:

Nézd, ha olyan bogyóért szeretnél pénzt kifizetni, amelynek a hatásosságát sohasem kellett bizonyítani, akkor csak rajta!)

Ha megnézed, mire ajánlják a tablettát: kimerültség, idegesség, nyugtalanság. Csupa olyasmi, aminek a hatását nem lehet mérni, csak szubjektívan lehet megítélni. Így mindig találhatsz valami kibúvót, amivel védheted a gyógyszert: pl biztos olyat ettem, ami gyengíti a nervoheel hatását..., vagy most biztos csak azért nem hat, mert túl keveset vettem be..., vagy biztos gyógyszer nélkül még idegesebb lennék...

Szerintem többre mész, ha sporttal vezeted le a feszültséget, és talán olcsóbb is. Ha ideges vagyok, én mindig futok fél órát, és máris jobban vagyok.

Jobbulást!

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2011. aug. 22. 14:59 Privát üzenet
Kriszta7 nevű felhasználó válasza:

Kisebb patikákban nézd meg, hátha maradt készleten.

Nem fogják kivonni, alaki hiba miatt hiánycikk.

Nemsokára lesz megint.

Nagyon jó, néha én is szedem.

Esetleg helyette tudom ajánlani a Sedatif-PC-t, amíg nem lesz megint.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2011. nov. 8. 22:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyibe kerül Nyíregyházán Dr. Bujdosó Erikánál egy gyermek homeopátiás tanácsadás? Elég egy alkalom?
Hol találok interneten HOMEOPÁTIÁS golyók használatáról egy értelmes-teljes leírást? Pl, hogyan kell alkalmazni a 9-15-30 ch-kat, a különböző fajtákra lebontva.
A homeopátiás gyógyszerek allergia (parlagfű) esetén hatásosak? Mik a tapasztalatok?
Allergiára való homeopátiás szerekkel szedhető együtt allergiagyógyszer, pl claritin?
Homeopátiás orvost keresek. Tudtok ilyet ajánlani? Budapest és környékén (Dunakeszi).
Vannak-e és milyen tapasztalataitok a homeopátiás gyógymóddal kapcsolatban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!