Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudnátok valami hatásos...

Tudnátok valami hatásos módszert fejfájásra?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy hete görcs szerű fejfájásom van. Áltabában a bal halántákom, néha az egész bal oldal fáj.

Nyár elején jártam orvoshoz, de nem találtak semmit és el is múlt.

Nagy valószínüséggel a stress miatt van.

Eléggé zavaró, viszont gyógyszert nem szeretnék szedni!

Nyáron flektort szedtem.

Valami olyan módszer kéne, ami hatásos, de gyógyszer mentes!

Köszönöm!


2011. nov. 14. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2011. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lány.

De nem, nem a menstruáció miatt fáj a fejem!

2011. nov. 21. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát hol is kezdjem. Iszol eleget? Önsanyargatós, fogyókúrázós alkat-e vagy? Budapesten, vagy valamelyik nagyvárosban élsz, Magyarországon?
2011. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tegnap olvastam egy Hagyományos kínai orvoslás könyvben,hogy Kalcium és Magnézium hiányában sokat fájhat a fej,és szinte senki nem gondol vitaminhiányra.(Ezért mondhatják,hogy a Magne B6 egyeseknek segít!)Illetve ismerősömnek a Ligetszépétől múlt el a fejfájása,pedig bőrproblémára vette.Érdekes dolog ez.
2011. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Yuyu válasza:
A mutató és a hüvelykujjad között van egy izomköteg. Azt kell vki másnak megnyomnia. Előre szólok, enyhénszólva bepisilsz a fájdalomtól a kezedben, de a fejfájás el szokott múlni. :) Legalábbis nekem. xD
2011. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Napi 1,5 liter körül iszom, kivéve, ha az alkoholra gondolsz, mert azt körülbelül évente 2-3 alkalommal fogyasztok, de akkor is mértékkel, nem úgy, mint a "mai fiatalok".

Nem sanyargatom magam, mert nagyon szeretem a finom ételeket. (+ nem szeretnék pálcika lány lenni) :D

Szerencsére nem nagyvárosban élek, sőt a közvetlen közelében sem. :)

2011. nov. 24. 00:16
 7/10 A kérdező kommentje:

Szedek vitamint, amelyben eléggé koncentráltan van csomó féle vitamin (A,D,E,C,B1,B2,B3,B6,B12,folsav,biotin,stb.)


Yuyu Köszönöm. Ki fogom próbálni. :)


Sajnos erős a gyanúm, hogy a stressztől és a monitor fényétől fáj a fejem. :/

2011. nov. 24. 00:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyál többet. Minimum a dupláját, de inkább még annál is többet kéne, szerintem.
2011. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szem vizsgálat/felül vizsgálat első körben!

anno nekem "csak" 0.75/0.5 dioptriára volt szükségem a monitor előtti munkához és megszűnt a fejfájás

2014. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Algopirin.
2014. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!