Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehetnek károsak a homeopátiás...

Lehetnek károsak a homeopátiás szerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A nem gyógyuló E-coli okozta huvelygyulladásra Ecolibacillinum... homeopátiás golyócskákat ajánlott egy homeopátiás tanácsadó.Már rengeteg antibiotikumot szedtem,természetes alapú szereket próbáltam,de nem pusztul el a baktérium.

Arra lennék kíváncsi,hogy ezekkel a homeopátiás golyócskákkal nem rontok,ha szedem?


2011. dec. 11. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem rontasz, az kizárólag természetes dolgokból van. A gyógyteával sem tudod kinyírni magad, míg az antibiotikum a gyomrodat is kikészíti.
2011. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, de ezt oolvasd el:


[link]

2011. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetnek bizony ha olyan szert használsz ami nem jó és csak súlyosbodik az állapot, mert nem a hatásos gyógyszerek között keresgélnek.
2011. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Nem rontasz, az kizárólag természetes dolgokból van"


Hú ez életveszélyes tanács! Ha a természetes anyag nem használ és romlik az állapot, akkor mi van? A természetes anyagok is okozhatnak életveszélyt ha olyan szedünk ami rontja az állapotott.

2011. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj, hogy a homeopátiás kezelések sok esetben a megelőzésre, és a kiújulás ellen jók. Ha már kész a baj, akkor már lehet hogy késő helyes irányba terelni a testet. Nem maga a kezelés ront, viszont nem is segít, és idővel, megfelelő kezelés nélkül tovább romlik a helyzet.

Ez a Vitagyn C hüvelykrém egész jónak tűnik. Én legalábbis látok logikát az összetételében, persze nem vagyok szakember.

2011. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A gyógyteával sem tudod kinyírni magad, míg az antibiotikum a gyomrodat is kikészíti."


Hát tök nem értesz ehhez a dologhoz! Nem zavar hogy az antibiotikumok százmilliók életét mentették meg akik antibiotikum nélkül meghaltak volna? Tudsz te gondolkozni?Egymillió ember életét megmenti az antibiotikum pár tíznek mellékhatása lesz.Én 70 éves vagyok és már tíz éves koromban meghaltam volna ha nem lenne antibiotikum!Mindahogy korábban a gyermekhalandóság óriási volt!

2011. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

14:04-es

Ne keverd ezt ide, és ne légy ilyen offenzív.

Az antibiotikumoknak is megvan a helye, de itt nem ez volt a kérdés.

2011. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ártani nem hiszem, hogy árthatsz vele, de abban sem vagyok biztos, hogy használni fog...


"A gyógyteával sem tudod kinyírni magad"


Ez nem igaz, a legtöbb gyógyteákat sem szabad 2 hétnél tovább kúraszerűen fogyasztani, ilyen pl: a kamilla, ami nagyon szárít, de a csalántea pedig káliumhajtó és felborítja az ionháztartást. Manapság már nincs, de régen lehetett kapni Digitalis teákat, ami egy erős szívgyógyszer. Na abba bele is lehetett halni.

2011. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
A homeopátia mellőzi a mellékhatásokat. És a hatásokat is.
2011. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az E. coli természetes része a vastagbél baktériumflórájának.

Figyelj oda , hogy nehogy onnan visszafertőződj. Tudod hátrafelé törölni.

2011. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!