Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy Budapesten milyen természetgyógyászok vannak, akinek orvosi képesítésük is van, nem csak kuruzslók?

Figyelt kérdés
Érdekel a homeopátia, és egyéb alternatív megoldások az asztmámra, nem akarom durva vegyszerekkel terhelni a szervezetem hosszútávon.
2011. dec. 21. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni, viszont engem is érdekelne.
2011. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Google a barátod! ;)
2011. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kínai - Magyar baráti társaság . Metró Fogrács u - i megállónál Láng gépgyár területén ( fehér , sok emeletes épület , pont a kijáratnál ) Gondolom nem költöztek el .
2012. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mas a "nem kuruzslo" es mas az orvosi kepesites. Attol, hogy valakinek orvosi kepesitese van, meg nem feltetlenül "jo" termeszetgyogyasz, bar ketsegkivül egy tampont arra, hogy nem kuruzslo.

Szerintem ha igazan jo termeszetgyogyaszt akarsz, akkor ahhoz menj, akinek a hire szajrol-szajra jar, ajanljak, jokat mondanak rola. Nekem legalabbis ez meggyözöbb, mint hogy van-e orvosi kepesitese, azaz milyen szinten nyelte be az anatomiat es egyet s mast.

Föleg, mivel videken van egy termeszetgy ismerösöm, aki sokat segitett nekem, ismerösöknek is es mar sok helyröl, csak jot hallottam rola, de azt mondta, nincs orvosi kepesitese. Testverenek van, nala is jartam mas ok miatt, es ö is jo a szakmajaban, de a nem orvos testvereröl sokkal több "gyogyitast" hallottam!!

2012. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
privátban segítek. Mi a problémád?
2012. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!