Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Illóolajat párologtattam,...

Illóolajat párologtattam, miért nem érzem az illatát? Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Lehet ,hogy túl sok vizet raktam és ahhoz képest túl kevés illóolajat? Szinte semmi illatát nem érzem, most csináltam először,szóval nem igazán tudom,hogy miből mennyit kell rakni. Kerámia párologatatóm van, amibe teamécsest kell rakni...
2011. dec. 29. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a teamécses fölé raksz egy kis tálkát,bár ha párologtató akkor van rajta,bele egy nagyon kevés víz és rá az illóolaj

Amúgy ha szar minőségü az olaj,attól is lehet,hogy nem érzed

2011. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Majdnem teleengedem vízzel, majd 10 cseppet szórok bele az aromából. Úgy már érezni.:)


Enyém ilyen:

[link]

2011. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bár még mindig nem tudom,hogy akkor most kevés vizet rakjak vagy sokat..
2011. dec. 30. 00:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd kitapasztalod. Azt írod, hogy még csak először használtad. Legközelebb kevesebb víz, több illóolaj. Ennyire egyszerű.:)
2011. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké, köszi a választ.
2011. dec. 30. 16:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Az illóolaj minősége tényleg érdekes.Idő is kell neki,míg elkezd párologni.Én 5 cseppet teszek a teli bödönbe és egy idő után durva illata lesz(főleg aromax)
2011. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Melyikek a jó minőségűek? Igazából ami nekem van, azon nincs semmilyen márkanév, csak az,hogy ki készítette
2011. dec. 30. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Én olyanokat használok, amin a forgalmazó Á. Edit Bp. cím, és még telefonszám is van.

Amúgy fahéjas alma a kedvencem.

2011. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem is olyanom van, csak vaníliásban:)
2011. dec. 31. 11:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Á. Edit van. Sültalma illatú :)
2012. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!