Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csak a szűz (virgin) kókuszzsí...

Csak a szűz (virgin) kókuszzsír jó a pajzsmirigy alulműködésnél vagy a szűrt (inodore) is jó?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van? Van aki szűrtet fogyaszt?

2012. jan. 12. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
erre egy Letrox gyógyszer a jó..amit endokrinológus fog felírni, más szart se ér.
2012. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez mondjuk nem igaz, mivel én már használtam gyógynövényes készítményt a pajzsmirigy alulműködésemre és rendbettette teljesen. Csak elég drága... a kókuszzsír vmivel olcsóbb ezért erre szeretnék váltani. Ennyit a gyógyszerekről....
2012. jan. 12. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
én gyógyszert szedek erre a problémámra de szeretném elhagyni. csak kicsit félek tőle mert szeretnék a közeljövőbe teherbe is esni. Nekem a Forever Fields Of Greens gyógynövényes tablettát ajánlották.
2012. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MandalaV ***** válasza:

A kókuszolaj csak a tünetek enyhítésében segít, a pajzsmirigyre nem hat. Mint ahogy a Letrox sem! Az csak a pajzsmirigy helyett pótolja a hormonok egy részét, így a pajzsmirigy egyre kevesebbet termel.

Az alulműködésre, ha beírod a keresőbe tízezer találatból tízezer az mindja és ez a tapasztalat is, hogy szedjél jódot. Az orvos a ezt tiltja, mert árt az üzletnek.

2012. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!