Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pajzsmirigy-alulmüködésre tud...

Pajzsmirigy-alulmüködésre tud e valaki tud e valaki alternativ gyógymódot? Homeopátiás szer? Táplálékkiegészitő? Nem tudok fogyni SOS!

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
gyógyszerrel be kell állítani. L-thyroxin És akkor lefogysz...
2011. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem is értem... ha alulműködsz azt onnan tudod biztosan, hogy voltál vérvételen, meg esetleg UH-n. Akkor viszont az orvos ad gyógyszert is.
2011. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt a hormont pótolják, amit a pajzsmirigy nem termel megfelelő arányban.
2011. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigy-hormont beállitották euthyroxal,de hiába keveset eszem ,biciklizek ,nem mozdulok a 122 kg -ról amiből 30kg-ot 3 év alatt szedtem fel ,és nagyon nehéz cipelni,gusztustalan útálom magam ,ha volna rá pénzem még zsirleszivásra is elmennék .
2011. máj. 6. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem keveset kell enni, hanem 5-6 alkalommal naponta, 2-3 óránként. Roston csirkemell, csirkemell sonka, natúr zabpehely, friss gyümölcsök és zöldségek, sovány túró... ilyeneket. És minden étkezésre kell enni szénhidrátot és fehérjét.

Ne zsírleszívásra menj el, hanem egy dietetikushoz vagy személyi edzőhöz. Kapsz egy jól kiszámolt étrendet, tartsd be, és le fogsz fogyni. A zsírleszívás árából fél évnyi kajádat, a személyi edzések árát, és még az étrend árát is fedezni tudod.

És ráadásul közben magadtól is megtanulsz mindent, és egy életen át tudod már csinálni egyedül...

A zsírleszívás után meg úgyis visszajönne minden, mert nem tudod, hogyan kell helyesen táplálkozni... márpedig azon múlik minden.


Én értek hozzá, 25 éve sportolok, és a táplálkozással is tisztában vagyok. Nekem is alulműködésem van. 35 kilót híztam hirtelen 1 év alatt, aztán kiderült, hogy ezért.

Beállították a gyógyszert, csináltam magamnak egy étrendet és egy jó edzéstervet, és egy év múlva újra kockás volt a hasam. És azóta is az... ennek két éve.


Szóval kaja és edzés... ezen múlik minden.

2011. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.Ági ***** válasza:
Közönséges galaj tea
2015. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jod
dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!