Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Porckorongsérvre műtéti...

Örűltproffesszor kérdése:

Porckorongsérvre műtéti beavatkozáson kivül van e szerintetek más gyógymód? Olyan válaszokat kérnék akinek kiszakadt sérvre van érdemleges alternatívája, nem kezdeti kitüremkedésre illetve más elváltozásra.

Figyelt kérdés
+Csontkovács kiszakadt sérvet tud távolítani a főidegről?

2012. jan. 12. 13:41
 1/2 anonim válasza:
Rohadtul nem jatek az ilyen dolog. Anyukamnak nem reg mutottek (neki is mar eleg szar allapotban volt, de meg nem szakadt ki). Elotte jart nagyon jo alternativ kezelesekre, sajnos egyik sem segitett. A nyiregyhazi dokikat es korhazat tudom ajanlani, ahol ot megmutottek. Mindenki nagyon rendes volt es baromi jo szakember van ott! Anyum Bp-rol ment oda egy masik dokitol. Egyelore megerte nagyon az egesz! A csontkovacs emberke, akihez jart, o is mondta, hogy ezzel mar senki nem fog tudni erdemben barmit is kezdeni, aki ezt mondja, az hazudik, a penzre megy. Ajanlom neked is, hogy inkabb keszulj fel a mutetre es kezdj el a dokihoz jarni!
2012. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy kiszakadt, egy kitüremkedik. Tornázni járok, panaszaim megszüntek (kar-láb zsibbadás, derék-gerinc fájás). Budapesten a mckenzie intézetbe járok. [link]

Nem állítom, hogy nincs más módszer, de nekem egyenlőre hsznál. 4 alkalom után minden panasz megszünt.

Én csak a legvégső esetben műtetném meg magam.

(nem dolgozom ott, semmi érdekeltségem!!!)

2012. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!