Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reiki tanfolyamot hol végezzek...

Kisvadászka kérdése:

Reiki tanfolyamot hol végezzek Budapesten?

Figyelt kérdés
A Reiki I. tanfolyamot szeretném elvégezni, de egyelőre tanácstalan vagyok, hogy hol csináljam meg, elég sok helyet láttam neten. Találtam egy olyan oldalt, hogy tiltottgyumolcs.hu, ezzel kapcsolatban tapasztalat? Ki mit tudna ajánlani?
2012. jan. 24. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Google > reiki tanfolyam

121 000 találat (0,30 másodperc)

2012. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Február 11-12-én indítok Budapesten, az Astoria közelében japán tradicionális Jikiden Reiki 1-es tanfolyamot.


[link]


A Jikiden szó jelentése "közvetlenül ráhagyományoz". A Jikiden Reiki az 1930-as években tanított eredeti formában tanítja a Reikit. A Jikiden Reiki mentes a nyugati hatásoktól és nagy hangsúlyt fektet a Reiki japán szellemiségének és eredeti technikáinak tanítására is.


Mindemellett jól beilleszkedik a modern kor életvitelébe. A tanfolyam elvégzésével hatékonya leszel képes támogatni önmagad és mások egészségét, kezelni számos fizikai vagy pszichoszomatikus megbetegedést. A Reiki kiváló a stressz oldására és a belső harmónia megteremtésére is, melyet megtanulsz a szemináriumon.


Ha bármilyen kérdésed a Reikivel vagy a tanfolyammal kapcsolatban, nagyon szívesen válaszolok neked e-mailben.

2012. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tenke Zsanett válasza:
100%

Szia!

Magam is REiki mester vagyok,de vidéken dolgozom jelenleg. Én több helyen is végeztem Reiki I-et és bizton állíthatom hogy az ár-érték tekintetében a legjobb az ESSE Oktatási Központ. Tradicionális REikit oktatnak, ami annyit jelent, hogy nem a R.A.I. Szervezet keretein belül. Minden Reikit oktató szervezet ugyanazt az energiagyógyászatot tanítja, csak a kéztartások térhetnek el a kezelések folyamán. A lényeg, a mondanivaló, az hogy gyógyítsunk és segítsünk másokon ugyanaz,csak a külsőségek mások. Nézd meg a honlapjukat, az árakat is. Alacsony áron dolgoznak,de ez nem azt jelenti hogy kevesebbet kapsz, hiszen évtizedek óta természetgyógyászként dolgozó emberek oktatnak. Több tanfolyamot végeztem náluk, személyesen megismertem őket és hidd el, megéri náluk tanulni. Komjáthy János és a felesége Kriszti őket kell keresni. üdv.

2013. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!