Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet Budapesten csecsemő...

Hol lehet Budapesten csecsemő és gyermekápoló tanfolyamot végezni?

Figyelt kérdés

A kizárólag fizetősökön vagy kedvezményes ár nélkülieken kívül, mivel 1. szakma lenne, ami elvileg ingyenes, de legalábbis ilyen 300 ezret nem tudnék kiadni rá.

(és gondolom már csak felnőttképzésben vehetnék részt, mivel idén betöltöttem a 22-t)


2011. szept. 18. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

ha az első OKJ-s szakmád,akkor ingyenes.

Raoul Wallenbergben oktatják,nővérem is most végezte el.

2011. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem tanfolyam, hanem felsőfokú szakképzés. 3 éves.

Én most vagyok végzős és én is a Raoulba járok.

Ha most vagy 22 akkor már lecsúsztál az ingyenes képzésről, mivel a jelentkezés már lezárult, legközelebb csak jövő nyáron lesz és 23 éves kortól már fizetni kell a képzésért.

2011. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi.

15.34: szóval akkor felnőttképzésben is iskolarendszerű képzés ez/vagy lehet iskolarendszerű?

(bocsi, hogy értetlenkedek)

2011. szept. 18. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Esti tagozatra tudsz menni valamennyit lehet kell fizetned.
2011. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha évvesztes vagy, (7 évesen kezdted a általánost) akkor 23 év a korhatár, és ingyenes... (11. ker, Mérnök utca 39. META szakközépiskola. ajánlom, hogy ott érdeklődj.)
2012. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!