Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet gyógyítani a...

Hogyan lehet gyógyítani a herpeszt minél hamarabb? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
előre Köszönöm a válaszokat. Olyanokat írjatok légyszíves ami nektek már bevált és valószínűleg nekem is befog (: már 4 napja van, elég csúnya piros, és nagyon fáj.. Köszönöm előre :D
2012. jan. 24. 15:30
 1/10 anonim válasza:
Vettem citromfű levél teát és az van ráírva, hogy külsőleg használva: herpeszvírus-fertőzés enyhítésére alkalmas.
2012. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyógyítani nem lehet, csak tüneti kezelés van. Nekem a Zovirax jött be eddig a legjobban.
2012. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vitamin szedésével, gyulladáscsökkentő antibiotikumos kenőcs alkalmazásával, valamint diétával.
2012. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem hittem benne, amíg meg nem tapasztaltam:

FOREVER JOJOBÁS AJAKÍR

Amikor érzem, hogy "lenni fog" bekenem és volt-nincs.

2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D valaki meg tudná mondani hogy a zovirax tól mikorra múlik el kb.?
2012. jan. 24. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 2-3 nap szokott lenni.
2012. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már rengeteg gyógymódot kipróbáltam. A legjobb és leghatásosabb megoldás rá a gyógyszertárban kapható "Pasta zinci oxydati salicylata. Olcsó és hamar szétszedi a hólyagot, sebet. Ezután már mivel sima lesz a helye, alapozóval könnyebb eltüntetni.
2012. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az utolsó válaszolóval értek egyet! Vegyél hozzá gyógyszertári alkoholt! Lefertőtleníted vele majd a paszta, naponta többször!

A zovirax leszárítja a sebet, de egy,másfél hétig biztos tart a kezelés....

2012. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én sem hittem benne, amíg meg nem tapasztaltam:

FOREVER JOJOBÁS AJAKÍR

Amikor érzem, hogy "lenni fog" bekenem és volt-nincs."


Pontosan!!! Ha meg már kijött sem gond, nekem mióta ezt használom, MAXIMUM 3 nap....3 nap után kis észrevehetetlen nem fájó seb marad. Nekem bevált! Egy próbát megér :)

2012. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt van egy link is róla. Előző voltam.

[link]


üdv M.

2012. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!