Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon szeretnék megtudni...

Demeter Jánosné kérdése:

Nagyon szeretnék megtudni mindent Varga Péterné /Ilona/ étrend kiegészítőjéről. Hol lehet hozzá jutni? Mi mindent tud gyógyítani? Köszike:DJ. Éva

Figyelt kérdés
Tegnap beszéltek róla a Duna TV-n külföldön talán már használják. Csak a végét láttam.
2011. aug. 10. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

én ezt találtam, nem tudom, hogy erre gondolsz-e


[link]

2011. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


még ezt találtam, az összetevőkből: szerintem általános immunerősítő, antioxidáns


bár még nem használtam, de tetszik :D

2011. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság nem szabad azt mondani egy természetes készítményre hogy gyógyítani tud, egyébként sem a készítmény gyógyít közvetlenül, hanem általa a szervezet saját beépített öngyógyító funkciója aktivizálódik. Segíti az immunrendszert, nyugodtan fogyaszt őket, mert ezek, ahogy látod, kizárólag természetes anyagokat tartalmaznak, nem árthatnak még nagyobb mennyiségben sem neked.

Ha valaki mást állít, az a gyógyszeriparral áll valamilyen kapcsolatban, akinek köztudottan nem tetszik ha egy készítmény természetes összetevőkből áll, és még jó is.

2011. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!